banner461

Nevşehir Din görevlileri Emekli İmam ve hastaları ziyaret etti

Nevşehir İl Müftülüğü tarafından organize edilen Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında Din görevlileri, hastanede yatan hastalar ile Emekli Din görevlilerini ziyaret etti.

Nevşehir Din görevlileri Emekli İmam ve hastaları ziyaret etti
08 Ekim 2016 Cumartesi 20:37

banner143
banner134
Nevşehir İl Müftülüğü tarafından organize edilen Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında Din görevlileri, Emekli Din görevlilerini ziyaret etti.
1-7 Ekim tarihleri ardasında kutlanan “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” münasebetiyle Din görevlileri Ahmet Aydemir, Hüsrev Öndegelen ve Hüseyin Demirses tarafından ziyaretler gerçekleştirildi.
Emekli Din görevlileri evlerinde ziyaret edilerek, hafta münasebetiyle çeşitli kitaplar hediye edildi.
Emekli İmam-Hatipler gerçekleşen ziyaretten çok memnun olduklarını belirttiler ve bu uygulamayı başlatan İl Müftüsü Yakup Öztürk’e teşekkür ettiler. Ayrıca tüm din görevlilerinin Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı da tebrik ettiler.Nevşehir Din görevlileri hastaları ziyaret etti

Nevşehir İl Müftülüğü tarafından Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında hastanede yatan hastalar ziyaret edildi.
1-7 Ekim tarihleri ardasında kutlanan “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” nedeniyle Din görevlileri ve Kur’an Kursu Öğreticileri tarafından hastalar ziyaret edildi.
Nevşehir Dr. İ. Şevki Atasagun Devlet Hastanesi Kardiyoloji ve Göğüs Hastalıkları Servisinde yatan hastaları ziyaret eden din görevlisi Mustafa Öz ve Kur’an Kursu Öğreticileri Ayşegül Ak ve Emine Çakır hastalara Allah’tan şifa dileyerek, Kur’an-ı Kerim Meali ile çeşitli dini kitaplar hediye ettiler.
Din Görevlileri, hastaların moral ve motivasyonlarını artırıcı sohbetler yaparken, yakınlarına da nasihatlerde bulundu.
Hasta ve yakınları görevlilerin haftalarını tebrik ettiler ve uygulamadan çok memnun olduklarını belirttiler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.