banner461

Nevşehir'e Müjde Üstüne Müjde!

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri tarafından, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan'la görüşmelerinin detayları belli oldu.

banner503
Nevşehir'e Müjde Üstüne Müjde!
01 Aralık 2016 Perşembe 14:19

banner143
banner134
Konu hakkında açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz , Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider; Nevşehir kent projeleri kapsamında çalışmalarımız sürüyor. Bir taraftan kente gelen bakanlar ile Nevşehir'e kazanımlar sağlanırken, diğer taraftanda hayati projeler için Ankara görüşmelerinin sürdürüldüğünü ifade ettiler.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "ziyarete ilişkin açıklamasında Nevşehir de birlik ve beraberliğin gücüyle hem Nevşehirli hemşehrilerimiz hemde şehrimiz kazanıyor. Yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek olup Nevşehir büyüyecek Türkiye güçlenecek" dedi. 

TOKİ görüşmesinin detayları belli oldu!

Nevşehir Milletvekilleri adına açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan'la yapılan TOKİ görüşmesinin detaylarını açıkladı. 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider; "Masada ne var, diye soranlar için küçük bir izah:
Emekliye, gazeteciye, şehit ailelerine sosyal konutlara başlayacağız.
Kale dönüşümde yerinden isteyenlere orijinal bir mimariyle Nevşehir manzaralı yeni konutlar başlıyor.
Stadımız bölgede örnek olacak ve devletin cebinden 1 kuruş çıkmadan yapacağız.
Nevşehir'e yaklaşık 800 milyon TL'lik bir yatırım daha.
Nevşehir Milletvekilelri olarak Emek ve katkıları için TOKİ Başkanımız Sayın Mehmet Ergün Turan'a ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'e teşekkürler "dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.