banner461
banner195

Nevşehir e Sağanak Yağış Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan hava tahminlerine göre Nevşehir'de bugün ve Cumartesi günü sağanak yağış bekleniyor.

Nevşehir e Sağanak Yağış Geliyor
17 Ekim 2014 Cuma 18:39

banner143
banner134
 Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından tüm Türkiye'de sağanak yağışların etkisi altına alacak açıklamasının ardından Nevşehir'de de bugün ve yarın sağanak yağışlar bekleniyor.

Nevşehir'de önümüzde ki beş gün boyunca hava durumu şu şekilde olacak;

Nevşehir'de bugün sağanak yağış bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 10 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 18 derece olması tahmin ediliyor.

18 Ekim Cumartesi günü sağanak yağış devam edecek. En düşük hava sıcaklığı 10 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 19 derece olarak tahmin ediliyor.

19 Ekim Pazar günü sağanak yağışlar yerini az bulutlu bir havaya bırakacak. En düşük hava sıcaklığı 6 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 11 derece olması tahmin ediliyor.

20 Ekim Pazartesi günü az bulutlu hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 0 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 10 derece olması tahmin ediliyor.

21 Ekim Salı günü hava yine az bulutlu olacak. En düşük hava sıcaklığı 2 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 15 derece olması tahmin ediliyor.

22 Ekim Çarşamba günü Nevşehir'de az bulutlu hava devam edecek. En düşük hava sıcaklığı 5 derece olması tahmin edilirken en yüksek hava sıcaklığı ise 20 derece olması tahmin ediliyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.