banner461
banner195

Nevşehir Emniyetinde Atış Talimi

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü İl Merkezi ve İlçelerinde görev yapmakta olan Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli ile Çarşı ve Mahalle Bekçilerine yönelik 2013 Yılı 1. Dönem Kadro Tabanca Atışları Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü yanındaki Atış Poligonunda yapıldı.

 Nevşehir Emniyetinde Atış Talimi
23 Mayıs 2013 Perşembe 09:16

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Emniyet Müdürlüğü İl Merkezi ve İlçelerinde görev yapmakta olan Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli ile Çarşı ve Mahalle Bekçilerine yönelik 2013 Yılı 1. Dönem Kadro Tabanca Atışları Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü yanındaki Atış Poligonunda yapıldı.

İl Merkezi ve İlçelerde görev yapan Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personel ile Çarşı ve Mahalle Bekçilerinin, silah ve atış konularındaki bilgilerini tazelemek, eksik bilgilerini yerinde gidermek maksadıyla Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü yanında bulunan atış Poligonunda Emniyet Müdürlük Eğitim Şube Müdürlüğü Spor ve Atış Büro Amirliği tarafından bütün personele 1. Dönem İlkbahar Kadro Tabanca Atışları yaptırıldı, yapılan atış eğitimi uzman personeller gözetiminde yapılarak, atışlardan başarı sağlandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.