banner461
banner195

Nevşehir Emniyetinin Denetimleri Halka Güven Veriyor

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler akşam saatlerinde şehrin muhtelif yerlerinde genel uygulama yapıyorlar.

Nevşehir Emniyetinin Denetimleri Halka Güven Veriyor
05 Mart 2015 Perşembe 18:22

banner143
banner134
Nevşehir'de halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için kesintisiz 24 saat görev yapan Nevşehir Emniyeti, günün belirli saatlerinde asayiş, trafik, güvenlik şube ve KOM gibi tüm birimleri harekete geçirerek il genelinde uygulama yapıyor. 

Emniyet ekipleri, özellikle araçlar üzerinde yaptıkları denetimler sırasında kurallara uygun olmayan araçları durdurarak camlarındaki siyah filmleri ve yazıları sildirdi.


Asayiş ve Trafik ekiplerinin Nevşehir kent merkezinde farklı noktalarda yaptıkları uygulamalarda şüpheli görülen araçlar durdurularak şahıslar ve araçlar üzerinde sorgulama yapıldı. Filmli araçlar hakkında yasal işlem yapılarak, araçlarda takılı olan siyah filimler araç sürücülerine söktürüldü.


Nevşehir Emniyeti’nin yaptığı genel uygulama vatandaşlar tarafından da takdirle karşılandı. Emniyet yetkililerini denetimlerden dolayı tebrik eden vatandaşlar, polislerin muhtelif yerlerde uygulama yapmasının hem halkın hem de şehrin huzuru açısından çok önemli olduğunu belirterek, bu tür denetim ve uygulamaların her zaman devam etmesini istediler. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.