banner461
banner195

Nevşehir Genç Birlik’ten Muhteşem Program

Nevşehir’de son dönemlerin en aktif genç sivil toplum kuruluşu olan Genç Birlik Nevşehir Şubesi ilimizde gerçekleştireceği programla hem önemli isimleri Nevşehir’de ağırlamaya, hem de bu programdan elde edilecek geliri Türkmen Cephesine göndermeye hazırlanıyor.

Nevşehir  Genç Birlik’ten Muhteşem Program
18 Kasım 2014 Salı 16:41

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de son dönemlerin en aktif genç sivil toplum kuruluşu olan Genç Birlik Nevşehir Şubesi ilimizde gerçekleştireceği programla hem önemli isimleri Nevşehir’de ağırlamaya, hem de bu programdan elde edilecek geliri Türkmen Cephesine göndermeye hazırlanıyor.

Genç Birlik Nevşehir Şube Başkanı Oğuzhan Alkan’dan edinilen bilgiye göre; 27 Kasım 2014 Perşembe günü Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilmesi planlanan programa Dursun Ali Erzincanlı’yı Nevşehir halkı ile buluşturacak. Programa Ak Parti bölge sorumlusu Yaşar Karayel’in yanı sıra Suat Kılıç'ın da programa katılması bekleniyor.

Programdan elde edilecek gelirin geçtiğimiz günlerde Nevşehir’de bir programa da katılan Türkmen Cephesine gönderileceğini belirten Genç Birlik Nevşehir Şube Başkanı Oğuzhan Alkan, Genç Birlik Genel Başkanının da katılması beklenilen programa Nevşehir halkının yoğun bir ilgi göstermesini beklediklerini dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.