banner461

Nevşehir GÖR-BİR Üyelerine Yardım Elini Uzatacak

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği, mübarek ramazan ayı dolayısıyla öncelikle kendi üyelerine yardım dağıtacak.

banner503
 Nevşehir GÖR-BİR Üyelerine Yardım Elini Uzatacak
02 Temmuz 2014 Çarşamba 17:43

banner143
banner134

 GÖR-BİR Üyelerine Yardım Elini Uzatacak

NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği, mübarek ramazan ayı dolayısıyla öncelikle kendi üyelerine yardım dağıtacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, 11 ayın sultanı mübarek ramazan ayında yardıma muhtaç ve dar gelirli dernek üyelerine yardım yapmayı planladıklarını dile getirdi.

Bu yıl 600 ile 800 arasında aileye yardım ulaştırmak istediklerini belirten Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, “Ramazan ayı dolayısıyla her yıl olduğu gibi bu yıl çeşitli yardımlar yapmayı planlıyoruz. U konuda geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi hayırsever iş adamlarımızın ve esnaflarımızın bizlere yardımcı olacaklarından şüphemiz yok. Bu yıl gıda başta olmak üzere, ayakkabı, giysi yardımlarında bulunacağız. Ancak bu yıl öncelikli olarak yardıma ihtiyacı bulunan, dar gelirli üyelerimize yardım yapmayı planlıyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
baba - 6 yıl önce
görme engelli bir evladım var.... çocuğum okul çağına geldi...acaba bize de yardım cı olup nevşehirde bir görme engelli okulu veya herhangibir okulda bir sınıf ki biz buna dahi razıyız açılması için birşeyler yapacaklarmı ...yoksa kendilerinin dediği gibi 6 yaşındaki çocuğu kayseri veya niğdeye yatılı mı gönderecez....ellerinizi vicdanınıza koyun lütfen...