banner461
banner195

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi EMITT Fuarında

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’te tanıtılıyor.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi EMITT Fuarında
23 Ocak 2015 Cuma 11:34

banner143
banner134

 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’te tanıtılıyor.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla bu yıl 19’uncusu gerçekleştirilen ve dünyanın 5’inci büyük turizm fuarı konumunda olan EMITT Fuar’ına Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi adına ÜSET MYO Müdürü Doç. Dr. Tuncay Bülbül, ÜSET MYO Müdür Yardımcısı ve Uygulama Tesisleri Genel Müdürü Öğr. Gör. Kayhan Karakaya, Uygulama Oteli Tesis Müdürü Öğr. Gör. Serkan Zaro, ÜSET Uygulama Alanları Satış ve Pazarlama Koordinatörü Aynur Topal, ÜSET MYO Turizm Seyahat Hizmetleri Programı öğrencileri Berna Çelik ve Büşra Topak katıldı.

71 ülke, 4 bin 500’ü aşkın kurum, kuruluş ve beldenin iştirak ettiği EMITT, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde 22-25 Ocak tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Geçtiğimiz yıl 73 bin 500’ü tatilci olmak üzere toplam 136 bin kişinin ziyaret ettiği EMITT Fuarı, TC. Kültür ve Turizm Bakanlığının desteği, TUROFED-Türkiye Otelciler Federasyonu, TYD- Turizm Yatırımcıları Derneği ortaklığı, THY- A.O. sponsorluğunda ve EKIN- ITE Group tarafından organize ediliyor. EMITT’te seyahat acentaları, tur operatörleri, oteller, tatil köyleri ve kongre turizmi gibi birçok alanda katılımcı yer alıyor.

İlk iki günü turizm profesyonellerine, son iki günü ise halka açık olan EMITT Fuarı, turizm profesyonellerinin yanı sıra sektör ile ilişkili kesimler için önemli bir buluşma alanı konumunda yer alıyor.

 

 

Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.