banner461
banner195

Nevşehir Halk Sağlığı Müdürü Aydın Huzurevini Ziyaret Etti

Nevşehir Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mahmut Aydın ve beraberindeki ekip, Hacıbektaş Rıfat Kartal Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Nevşehir Halk Sağlığı Müdürü Aydın Huzurevini Ziyaret Etti
18 Ekim 2014 Cumartesi 15:46

banner143
banner134
NEVŞEHİR (MHA) Nevşehir Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mahmut Aydın ve beraberindeki ekip, Hacıbektaş Rıfat Kartal Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.
Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mahmut Aydın, Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Programlar ve Kanser Şube Müdürü Dr. Fethinaz Öztürk, Birim Doktoru Fatma Oğuz Koral, Kronik Hastalıklar Yaşlı Sağlığı ve Özürlüler Biriminden Ebe Nuray Aktürk, Gıda Mühendisi Nilgün Yalçın Aslan, Obezite Diyabet ve Metabolik Hastalıklar Biriminden Diyetisyen Hatice Kübra Ata’nın huzurevini ziyaretlerinde kendilerini Huzurevi Müdürü V. Abdullah Özdemir ve personel karşıladı. 40 yaşlı vatandaşımızın kaldığı huzurevi hakkında Müdür V. Abdullah Özdemir’den bilgi alan ve huzurevi sakinleriyle bir araya gelen Dr. Mahmut Aydın ve beraberindeki ekip huzurevi sakinlerine gül takdim etti. Huzurevi Müdürü V. Abdullah Özdemir ve güler yüzlü personelleri eşliğinde huzurevi sakinleri odalarında ziyaret edilirken duygulu anlar yaşandı. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
HACIBEKTAŞ - 4 yıl önce
sayin mahmut hocam ve eki̇bi̇ni̇ zi̇yaretleri̇den dolayi teşekkür edi̇yoruz.