banner461
banner195

Nevşehir Heyeti Parmaksız’ı GTİ’de Ziyaret Etti

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın 19-23 Ekim tarihleri arasında Fransa’nın Başkenti Paris’teki Gıda Fuarına Düzenlediği programa katılan Ekip Ankara’da Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş ve Nevşehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı ziyaret etti.

Nevşehir Heyeti Parmaksız’ı GTİ’de Ziyaret Etti
23 Eylül 2014 Salı 18:13

banner143
NEVŞEHİR HEYETİ PARMAKSIZ'I GTİ'DE ZİYARET ETTİ‏
İlgili Galeriye Git
banner134
 NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ın  Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş’de ağırladığı aralarında Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Fuar katılımcılarının yeraldığı 22 kişilik heyetle görüşen Parmaksız, fuar öncesi bilgi alışverişinde bulundu.
Nevşehirli işadamlarının sorunlarının da dile getirildiği görüşmede NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız,  yurt içi ve yurtdışı fuarların  sektörel gelişmelerin aynası olduğuna dikkati çekerek, “Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yeni dönemde yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılım için  gerekli çalışmalar yapılacak. Nevşehir’de bulunan odamız üyelerinin kendi sektörleri ile ilgili her fuara katılarak  teknolojik gelişmeleri yakından takip etmelerini istiyoruz.”  Şeklinde konuştu .


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.