banner421
banner461
banner195

Nevşehir İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı

2015 yılı yatırım programlarının uygulanmasına ilişkin nisan döneminin değerlendirildiği Nevşehir İl Koordinasyon Kurulu'nun 2015 yılı 2. toplantısı Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Nevşehir İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı

banner143
banner134
 2015 yılı yatırım programlarının uygulanmasına ilişkin nisan döneminin değerlendirildiği İl Koordinasyon Kurulu'nun 2015 yılı 2. toplantısı Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

    Valimiz Mehmet CEYLAN'ın başkanlığındaki toplantıya İlimizdeki kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri katıldı. Vali CEYLAN toplantının başında yaptığı konuşmada; yatırımların hızlanarak devam edeceği bir dönem içinde karşılaşılacak muhtemel aksaklıkların ve koordinasyonu gerektiren konuların yatırımcı kuruluşlarımızca dile getirilerek önlem alınması gerektiğini belirtirken, İlimizde uygulanacak 2015 Yılı Yatırım Programındaki projelerin uygulanması ve uygulama sırasında ortaya çıkacak olan koordinasyon ve işbirliği hususları ile projelerin izlenmesi amacıyla Nevşehir Valiliğince 15.01.2015 tarihli ve 344 sayılı Genelgenin hazırlandığını ve söz konusu Genelgede belirtilen hususlara titizlikle uyulmasını vurguladı.

     Dönem değerlendirmesi ile ilgili bilgiler veren Vali CEYLAN, dönem raporunda toplam 169 projenin bulunduğunu ve projelerden 14’ünün tamamlanmış, 86’sının devam etmekte, 7 projenin ihale aşamasında olduğunu, 62 projeye ise hiç başlanılamadığını ve İlimizde yürütülen projelerin toplam parasal tutarının 808 milyon 462 bin 378 TL olduğunu söyledi.

     Vali CEYLAN konuşmasının sonunda "Kuruluşlarımızın koordinasyon içinde başarılı çalışmalar yapacağına inanıyor, toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyor ve 2015 yılının yatırımlarımız açısından verimli geçmesini diliyorum." dedi.

     Toplantı yatırımcı kuruluşların kurula bilgi sunumlarının ardından koordinasyonu gerektiren hususların değerlendirilmesi ile sona erdi.  

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.