banner461
banner195

Nevşehir İl Özel İdaresi Kışa Hazır

Nevşehir İl Özel İdaresi hazırlıklarını tamamlayarak Kış Mevsimi için hazır olduklarını bildirdi.FİB Haber Merkezimize konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Tatar şunları ifade etti..

Nevşehir İl Özel İdaresi Kışa Hazır
09 Aralık 2013 Pazartesi 15:12

banner143
banner134

Kış hazırlıklarını tamamlayan İl Özel İdaresi'nde ekipman ve personel sıkıntısı yaşanmadığını belirterek, zorlu kış günlerinde yol açma çalışması yapacak araçlarının da tam olduğunu açıklayan Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Tatar, yollarda da bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Tatar FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında;6 greyder,2 dozer,Tuz makinemiz,50 ye yakın personel,kar kürüme makinesi,lastikli 2 kepçemiz ile yolda kalan ve çalışanlarımız için kumanyalarımız hazır. Tuzumuz mazotumuz ekibimizle hazır vaziyette sürekli olarak meteoroloji yi takip ediyoruz.

Kar başlar başlamaz müdaheleye hemen başlıyoruz.

Tatar, 24 saat tetikte bekliyoruz ve bizzat takip ediyorum.Yine aralıksız olarak karla mücadele ekibimizdeki 

İşçilerimizi kontrol edip onlara moral veriyoruz.

Vatandaşlarımız hiç çekinmeden bizleri arayabilirler. Olur ya gözden kaçırdığımız bir yer olursa hemen bizi arasınlar biz gerekli müdaheleleri sağlayalım dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
sayın sekreterim akp seniş boşta bırakırsa ayıp eder hasan ünvere yardımcı olarak atasınlar,çok hizmetin var nevşehire
Avatar
tır sürüsü - 5 yıl önce
sayın müdürüm, terminal-güvercinlik arasında yapımı bir türlü bitmeyen çevre yonunu biran önce açsanızda akşamları hükümet konağı ve etrafında oluşan tır sürüsünden kurtulsak. nedense hep akşam yola çıkıyorlar, vergi ile bir sorunları mı var acaba bu biriket fabrikalarının.
Avatar
............ - 5 yıl önce
sayın genel sekreter ana yolllar tuzlanıyor ara yollar buz herkes işe okula gidiyor lütfen birazda ara yollarda çalışın
Avatar
Hizmet - 5 yıl önce
6 greyder 2 kepçe 50 personel 290.000 nufüslu ilimiz 7 ilçe sayısız belde ve köylere hizmet noktasında ne kadar yeterli olur bilemiyorum. yarın birgün yollarda kazaları görmeyiz inşallah
Avatar
TALHA AKTUTUN - 5 yıl önce
adamsin adam nevsehir seni cok arar senin gibi isine sadik hizmet sevdalisi insan zor gelir bidaha buraya....
Avatar
sd - 5 yıl önce
hani kışa hazırdınız sayın sekreter saat 7:30 ne yollar açıldı ne tuzlama yapıldı millet işe yürüyerek gitti
Avatar
Galip - 5 yıl önce
evet nasıl bir hazırlık bu ürgüp avanos arasında yeni yapılan yolda devrentte o viraj buzlu sıkıntı var araçlar kalıyor tuz kum gerekli aynı zamanda ürgüpten devrente yaklaşırken bir viraj daha var güneş görmüyor o noktada problemli işin özeti devrentin 300 metre avanos yönü ve ürgüp yönü dikkatle takip edilmeli tuzlanmalı viraj ve bayır teşekkürler