banner461
banner195

Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü Kalite Kongresine “Kapadokya Ve Nevşehir 112-Umke” Tanıtım Filmi İle Katılıyor

Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü, “6. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi”ne katılarak, Kapadokya ile Nevşehir 112 ve UMKE’yi açılacak stand ta tanıtacak.

Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü Kalite Kongresine  “Kapadokya Ve Nevşehir 112-Umke” Tanıtım Filmi İle Katılıyor
23 Şubat 2016 Salı 22:00

banner143
banner134
Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü, “6. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi”ne katılarak,  Kapadokya ile Nevşehir 112 ve UMKE’yi açılacak stand ta tanıtacak.
Sağlık Bakanlığı tarafından 01 - 04 Mart 2016 tarihleri arasında Sağlık hizmetlerinde kalite, akreditasyon, hasta ve çalışan güvenliği ekseninde “Klinik Süreçlerde Kalite, Teknoloji ve İşbirliği” ana temasıyla, Antalya’da düzenlenen  “6. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi”ne katılacak olan Sağlık Müdürlüğü, Kongrede sunulmak üzere Nevşehir 112 Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri için, Kapadokya’nın güzel dokusunu da içine alan bir tanıtım filmi hazırlattı.

Kongrede, 81 İl Sağlık Müdürlüğü içinden sadece Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü’ne yaptıkları çalışmaları kurdukları stand ile tanıtma imkânı tanındı. Katılımcılardan yoğun ilgi görmesi beklenen stand ta “Kapadokya’nın Hayat Damarı 112 ve UMKE” kısa filmi sunulurken, ziyaretçilere hazırlanan, Nevşehir İl Ambulans Servisi Başhekimliği 112 SKS Çalışmaları, Genel Uyum Rehberi ve Bölüm Uyum Rehberi Kitapçıkları ile broşürler takdim edilecek.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.