banner461
banner195

Nevşehir İlçelerinden Kar Manzaraları

Nevşehir merkezinde olduğu gibi Nevşehir in ilçeleri Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş ,Kozaklı ve Ürgüp ilçelerinde de kar yağışı etkili oluyor. İşte İlçelerimizden kar manzaraları ve detaylar ...

Nevşehir İlçelerinden  Kar Manzaraları
10 Aralık 2013 Salı 18:40

banner143
Nevşehir İlçelerinde Kar Kış
İlgili Galeriye Git
banner134
ÜRGÜP:
Ürgüpte akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı şehir merkezinde kendini hissettirmeye başladı. Ulaşımı yer yer olumsuz etkiliyor.

Akşam saatlerinde etkisini arttıran kar yağışı, yolları beyaza bürüdü. Yağış dolayısıyla sürücüler yolda yavaş ilerlerken, bazı sürücüler özellikle meyilli yollarda zor anlar yaşadı.

AVANOS :
Meteoroloji Müdürlükleri tarafından uyarılar yapılarak bildirilen soğuk hava kar yağışı, tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de etkili olmaya başladı. 10 Aralık 2013 Salı günü öğleden sonra başlayan kar yağışı hafif şiddette devam ediyor.

Avanos İlçemizde devam eden kar yağışına bağlı olarak, yerler kar tutmaya başladı. Meteoroloji tahminlerine göre kar yağışının Perşembe gününe kadar aralıklarla devam edebileceği öngörülüyor.

Gülşehir'e ilk kar düştü...

Yurt genelinde etkili olan kar yağışı Gülşehirde de başladı.Etkili olmayan kar yağışı aralıklar ile devam ediyor.

İşte Acıgöl,Avanos,Derinkuyu,Gülşehir,Hacıbektaş,Kozaklı ve Ürgüp ilçelerinden bir kaç kar manzarası...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
salih uyanıker - 4 yıl önce
s.a yarın okullar tail olcakmı bi bilgi verseniz saygılar
Avatar
Taşımalı öğrenciler var. - 4 yıl önce
köylerden taşıma merkezine zorunlu taşınan öğrenciler var. onlar nasıl gelecek. allah göstermesin servisin biri kaza yaparsa bahene bulursunuz. servisle gelmeyen öğrenciler düşüp bir tarafını kırınca ne olacak?
Avatar
ugur uyanıkkafa - 4 yıl önce @salih uyanıker
yoqqqqqqqq
Avatar
dikkat - 4 yıl önce
fotoğraflar geçen yılın kar manzaraları...