banner461
banner195

Nevşehir'in en kaliteli giyim mağazası Enrico Zanieri açıldı!

Birbirinden şık giyim ve modelleri ile 'Enrico Zanieri' Mağazası Nevşehir'de açıldı!

Nevşehir'in en kaliteli giyim mağazası Enrico Zanieri açıldı!
14 Mart 2016 Pazartesi 19:44

banner143
Nevşehir'de Enrico Zanieri mağazası açıldı
İlgili Galeriye Git
banner134
NEVBİAD Üyelerinden JMK Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı hemşehrimiz Vejni BÜYÜK, Ürgüp ve İstanbul Laleli'den sonra Enrico Zanieri markasıyla üçüncü mağazasını Nevşehir'de açtı.

Türkiye’nin hemen hemen tüm erkek giyim markalarına partnerlik yapan JMK ve AKASYA GROUP kendisine ait olan “ Enrico Zanieri” isimli mağazasını Nevşehir'de düzenlenen muhteşem bir organizasyonla açtı.

Mağazanın açılışını AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Eczacı Mustafa Açıkgöz, Av. Murat Göktürk, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen , Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M.Arif Parmaksız, Ürgüp Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Aydın, Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk , Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli , AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. M.Ali Tanrıver , AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve JMK Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı hemşehrimiz Vejni Büyük birlikte yaptılar.

 Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından mağazayı gezen davetliler açılışa özel indirimlerden faydalandı.

Nevşehir ve Ürgüp'ten siyasi Parti ve STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaşlarımızın katıldığı açılışın ardından Nevşehir Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk’de mağazaya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Mağaza Sahibi Vecni Büyük ile bir süre sohbet ettiler. 

Nevşehir Atatürk Bulvarı üzerinde bay, bayan ve çocuk giyimi üzerine açılan Enrico Zanieri Giyim mağazası Nevşehir halkına hizmet vermeye başladı. İl merkezinde açılan giyim mağazası vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

"Mutluyuz, Gururluyuz"

Enrico Zanieri giyim mağazası sahibi Vecni Büyük ise,"Enrico Zanieri markasını Nevşehirimize getirdiğimiz için mutluyuz. Üç katlı olan mağazamızda mevsimlik ve yazlık giysiler ve açılışa özel indirimlerimiz var. İşyerimizde 7 personel ile halkın hizmetine mağazamızı açtık. Her kesime hitap eden fiyatlarımız var. 1 Nisan'a kadar bu fiyatlarımız devam edecek" dedi. 

Büyük ; Mağazamızda 2016 yaz kolleksiyununu "Laleli Ürgüp ve Nevşehir halkına" aynı anda sunmuş bulunuyoruz. Enrico Zanieri markasını Nevşehire kazandırdığımız için gururluyuz. Nevşehir'e hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

2016 Bay ,bayan ve çocuk giyim modası İstanbul Laleli ,Ürgüp ve Nevşehir'de aynı zamanda Enrico Zanieri Mağazasın'da!

Artık modern ve şık giyinmek için Kayseri , Ankara İstanbul'a gitmeye gerek kalmadı. Kaliteyi, Modern tasarımlarıyla en hesaplı şekilde ayağınıza kadar getiren ünlü marka Enrico Zanieri mağazası, En şık Bay - bayan ve çocuk kıyafetleri ve yeni sezon giyim modellerine uygun fiyatlarla sahip olmak için şimdi sizleri bekliyor!

"Farklı, Zevkli , Kaliteli , Şık , Bol çeşit ve Hesaplı Giyinmeyi sevenler için Enrico Zanieri mağazası Nevşehir Şubesine mutlaka uğramalısınız... Acele edin, Açılışa özel indirimli kampanyalarından mutlaka sizde faydalanın...."

Nevşehir Gündemin Adresi FİB Haber Merkezi olarak Değerli hemşehrimiz Vejni BÜYÜK’ü kutluyor ve Enrico Zanieri mağazasının Nevşehir'imize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Adres: Kapucubaşı Mahallesi.Atatürk Bulvarı üzeri. Borsa kavşağı .AK Parti Binası karşısı No: 88 NEVŞEHİR

"Yüzde Yüz Nevşehir Markasıyla
 ÖZEL İNDİRİMLER ŞİMDİ SİZLERİ BEKLİYOR..."Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.