banner461
banner195

Nevşehir İŞKUR facebook sayfası açtı.

Artık İnternet üzerinde Nevşehir İŞKUR'un da sosyal paylaşı sitesi facebookta bir sayfası var.

 Nevşehir İŞKUR facebook sayfası açtı.
13 Ocak 2015 Salı 19:27

banner143
banner134
Nevşehir İŞKUR İl Müdürlüğü personellerinden Şaban BELADA ve Mehmet YUMURTACI en büyük paylaşım ve iletişim aracı olan internet ortamını kullanarak İŞKUR hizmetlerini mesai kavramı dışında vatandaşa sunmayı amaçlıyor. Bu doğrultuda 'İŞKUR Nevşehir' adıyla facebook sayfası açtıklarını belirtiyorlar. Sayfada paylaştıkları bilgilendirme ise şu şekilde;
"Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü açık iş ilanları, kurslar ve diğer işlemler için bilgilendirme yapmak, hizmetlerimizle ilgili sorularınıza cevap vermek, işverenlerle iş arayanları buluşturmak için bu sayfayı açmış bulunmaktayız. Paylaşımlarımız resmiyet içermemekte gönüllülük esasına göre yapılmaktadır. Sorularınıza verdiğimiz cevaplar güncel mevzuat hükümlerine göre değişiklik arz edebilir. Hakaret, küfür içerikli yazı yazanlar hakkında bilişim hukuku yollarına başvurulacaktır. Siyasi içerikli yazılara yer verilmeyecektir. Hizmet binamız ve 'www.iskur.gov.tr' web adresimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Sayfa ile ilgili ve İl Müdürlüğümüz ile ilgili görüş ve önerilerinize açığız."

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali Sezer - 3 yıl önce
Güzel hizmetler bunlar teşekkürler. Nevşehir İş İlanları Sayfasını takip ediyorduk. Şimdi sizide takip ederiz inşallah
Avatar
sefa tekeli - 3 yıl önce
güzel uygulama
Avatar
ÇETİN MUHARRİR - 3 yıl önce
bu zamanda ekmek i̇şkur'un ağzinda :)
i̇şkur nevşehir i̇l müdürlüğü de facebook'ta yerini almış. zaten zamanının çoğunu sosyal medyada geçiren işsiz arkadaşlarımızın bu sayfayı sık sık ziyaret ederek iş imkanları ile ilgili gelişmeleri ve bilgilendirmeleri sıcağı sıcağına takip etmelerini öneririm.
tabi sayfa yöneticileri de sayfalarını sürekli aktif ve güncel tutmalıdır. görüyoruz, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının sosyal medya sayfalarına adeta örümcek yuva yapmış :) sayfalarınıza biraz el atın, canlandırın ya... çok mu zor?
bu arada halen sosyal paylaşım sitelerinde yerini almamış başta belediyeler olmak üzere diğer kamu kurum ve kuruluşlarının da kulaklarını çınlatalım...
üniversite mezunu, canavar gibi bilgisayar, internet kullanan pırıl pırıl genç arkadaşlarımız işsiz geziyorlar. bu sayede hem onlara bir istihdam alanı doğar, hem de bu genç kardeşlerimiz hayata umutla ve sevgiyle bakmaya başlarlar... allah kimseyi işsiz ve başkalarına muhtaç etmesin.
Avatar
ÇETİN MUHARRİR - 3 yıl önce
ha, bu arada unutmadan yazayım; şu i̇şkur binasının giriş kapısı ne o öyle? mahkeme duvarı gibi... biraz sıcak bir renkle boyasanız olmaz o kapıyı?
zaten oraya gelen insanın işsizlikten, parasızlıktan dünyası kararmış... şöyle sıcak, iç açıcı, insana umut veren bir renkle boyasanız ne güzel olur... tabi bina içerisinde de israfa kaçmadan aynı uygulama olmalı.
Avatar
atakan atay - 3 yıl önce
Çok yakında iş ilanlarıda paylaşılacak
Avatar
şahin - 3 yıl önce @atakan atay
nerden bakıyoruz iş ilanları na burdan ben bulamadım ya