banner461
banner195

Nevşehir M Restaurant’tan Gazetecilere Özel İndirim‏

Nevşehir M Cafe Restaurant gazeteci misafirlerine özel indirim uyguluyor.

Nevşehir M Restaurant’tan Gazetecilere Özel İndirim‏
09 Eylül 2014 Salı 12:48

banner143
banner134
Nevşehir M Cafe Restaurant gazeteci misafirlerine özel indirim uyguluyor.

Nevşehir M Cafe Restaurant işletmecisi Mustafa Sertbakan uygulamanın yaklaşık bir yıldır devam ettiğini söyledi.

Kendisinin de 32 yıldır gazetecilik yaptığını ve halen gazetecilik mesleği ile restaurantcılık mesleğini birada yürüttüğünü belirten Mustafa Sertbakan, meslektaşlarına indirim uygulamaktan son derece mutlu olduğunu söyledi. Sertbakan, “Nevşehir M Cafe Restaurant olarak yaklaşık olarak 1 yılı aşkın bir zamandan beri Uzer Sarrafiye Karşısı, Office Göreme, Eski Göreme Oteli 1. Katta hizmet veriyoruz. Bugüne kadar pek çok kampanya ve indirim yaptık. Pek çok misafirimize de indirim çekleri dağıttık. Ama benimde yıllardır gazetecilik mesleğine gönül vermemden dolayı gazeteci, yayıncı ve haberci tüm meslektaşlarımıza azımsanmayacak oranda indirimler uyguluyoruz. Nevşehir, Türkiye ve Dünya genelinde tüm meslektaşlarımız için uygulamamız halen geçerlidir” dedi. Ayrıca ızgara et ve köfte ürünlerinde kiloluk talepleri de karşılamaya başladıklarını belirten Sertbakan, vatandaşların yoğun talepleri doğrultusunda ızgara ve köfte çeşitlerinde kilo ile satışların devam ettiğini söyledi. Nevşehir’in öz sermayesi ile kurulmuş bir firma olduklarını belirten Nevşehir M Cafe Restaurant işletmecisi Mustafa Sertbakan “Hiçbir dış bağlantımız yok. Franchise uygulaması ile kurulmuş bir firma değiliz. Uzun yıllar Nevşehir'de "Mantıcı, Dolma Mantı Gözleme ve Ev Yemekleri Salonu" olarak hizmet verdiğimizden ismimizin başında “M” harfi yer alıyor. Haftanın 7 günü sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar hizmet veriyoruz. Izgara çeşitleri, kebaplar, beyaz et ürünleri, ev yemekleri, kahvaltı, fast foot, tatlı ve içeceklerden oluşan 100’e yakın ürün yelpazemizle tüm Nevşehir’in hizmetindeyiz” dedi. Halen Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreterliği görevini devam ettiren Mustafa Sertbakan sahibi olduğu, Nevşehir Radyo Mega ve Nevşehir Gazete isimli yayın organlarının da Genel Yayın Yönetmenliği görevlerini sürdürüyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gazeteci - 4 yıl önce
Indirim kaç lira onu söylesin. Gazetecilere indirim haberinde çok m restoran reklamı olmuş. Ya azcık habercilik yapın ya
Avatar
M.Zafer Yiğitkan - 4 yıl önce
bi̇r arkadaşim gi̇tti̇ bu restorana.servi̇s yapan personel çok kaba ve i̇lgi̇si̇z.yemekler i̇se son derece berbat.si̇z si̇z olun sakin gi̇tmeyi̇n.