banner461

Nevşehir Memur-Sen heyetinden Barata’ya hayırlı olsun ziyareti

Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir ve beraberindeki sendika başkanları Çalışma ve İş Kur İl Müdürlüğüne atanan Arif Sıddık Barata’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

banner503
Nevşehir Memur-Sen heyetinden Barata’ya hayırlı olsun ziyareti
13 Ocak 2017 Cuma 13:03

banner143
banner134
Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir ve beraberindeki sendika başkanları Çalışma ve İş Kur İl Müdürlüğüne atanan Arif Sıddık Barata’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Özdemir’in yanı sıra Memur-Sen’e bağlı Sağlık-Sen Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Feridun Özdemir, Büro Memur-Sen Şube Başkanı İsmail Ağamanalmaz, Bayındır Memur-Sen Şube Başkanı Ahmet Uzel, Kültür Memur-Sen Şube Başkanı  Hasan Sarıtosun, Toç-Bir-Sen Şube Başkanı Recep Eroğlu’nun da yer aldığı ziyarette Çalışma ve İş Kur İl Müdürü Barata’ya yeni görevinde başarılar temennisinde bulunuldu.
Arif Sıddık Barata Kimdir?
1980 yılında Elazığ’da doğdu. İlkokulu Mehmet Zeki İlkokulunda, Ortaokul ve Liseyi Elazığ İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Eğitim hayatını 2000 yılında  Fırat Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu İnşaat Bölümü, 2006 yılında ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirerek, Yüksek Lisansını Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mali Hukuk Anabilim Dalında  tamamladı. 2008 yılında AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti Elazığ Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevine atanarak, Yerel Seçim, Genel Seçim, İl Kongreleri, Büyük Kongre ve  Referandum süreçlerini başarıyla yöneterek gençlik kolları üye sayısını 2000 binlerden 10 bine yükseltti. Parti tüzüğü gereği 30 yaş sınırı olan Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevini devretti.  2012 yılında ise gönüllü genç arkadaşlarıyla beraber Elazığ Gençlik ve Kültür Derneği’ni kurarak, Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif olarak görev aldı. Halen Dernek Başkanı olarak devam etmektedir. Yaptığı başarılı faaliyet ve programlardan dolayı 2013 yılında yapılan, “En İyi Sivil Toplum Kuruluşu” dalında Elazığ Gençlik ve Kültür Derneği olarak Türkiye İkinciliğine seçildi.  Bir dönem profesyonel kalecilik hayatında bulunarak,  iş hayatına 2000 yılından beri Elazığ Belediyesinde Mali Hukukçu olarak devam etmektedir.  İngilizce ve Arapça bilmekte olup, evli ve bir çocuk babasıdır.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.