banner461
banner195

Nevşehir Mezarlık Müdürlüğü'nde Tahsilat Bürosu Hizmette

Nevşehir Belediyesi tarafından Kaldırım Mezarlığı’ndaki Mezarlıklar Müdürlüğü hizmet kompleksi içerisinde tahsilat bürosunda vatandaşlar , Nevşehir Belediyesi ’ne yönelik olarak tüm tahsilat işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Nevşehir Mezarlık Müdürlüğü'nde Tahsilat Bürosu Hizmette
12 Şubat 2014 Çarşamba 08:39

banner143
Mezarlık Müdürlüğü'nde Tahsilat Bürosu Hizmette
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir  Belediyesi  tarafından Kaldırım Mezarlığı’ndaki Mezarlıklar Müdürlüğü hizmet kompleksi içerisinde tahsilat bürosunda vatandaşlar , Nevşehir Belediyesi ’ne  yönelik olarak tüm tahsilat işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

 

Öncelikli olarak Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında oluşturulan yeni TOKİ bloklarında ikamet eden vatandaşlarımız başta olmak üzere , Yeni ve Lale Sanayi Sitesi esnaflarının belediyeye yönelik olarak yapacakları her türlü ödemeler için Mezarlıklar Müdürlüğü hizmet kompleksi içerisinde yer alan tahsilat bürosunu kullanabiliyorlar.

 

Vatandaşlarımız , her gün mesai saatleri içerisinde Nevşehir Belediyesi’ne içme suyu başta olmak üzere her türlü borç ödemelerini Mezarlıklar Müdürlüğü hizmet kompleksindeki Tahsilat Bürosuna yapabiliyorlar.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.