banner461
banner195

Nevşehir Milletvekili Gizligider Ankara’da Nöbete Devam Ediyor

Gündüz TBMM Genel Kurulu ve Plan Bütçe Komisyonu çalışmalarına katılan, geceleri ise Kızılay ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Milli İrade nöbetlerine katılan Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER, Başkomutanımızın 2. bir emrine kadar gündüz mecliste nöbetteyiz geceleri ise Uhud’daki Okçular Tepesi anlayışıyla nöbetlerimize devam ediyoruz dedi.

Nevşehir Milletvekili Gizligider Ankara’da Nöbete Devam Ediyor
28 Temmuz 2016 Perşembe 11:38

banner143
banner134
Gündüz TBMM Genel Kurulu ve Plan Bütçe Komisyonu çalışmalarına katılan, geceleri ise Kızılay ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Milli İrade nöbetlerine katılan Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER, Başkomutanımızın 2. bir emrine kadar gündüz mecliste nöbetteyiz geceleri ise Uhud’daki Okçular Tepesi anlayışıyla nöbetlerimize devam ediyoruz dedi. Külliyedeki nöbette göz yaşartan anılar da var. Bir bacımız eşini orada şehit bırakmış ve her akşam aynı yerde nöbette. Allah o şehitlerimizi Efendimize komşu eylesin, bizlere de şefaatlerini nasip etsin. Şimdi hep beraber onların emanetlerine sahip çıkma vakti, dedi.
Gerek Genel Kurul çalışmaları gerekse Milletin iradesine darbe yapmaya kalkışanlar için verilen mücadele de yoğun günler yaşadığımız bu günlerde, Genel Kurul Çalışmalarına verilen hafta sonu aralarında Nevşehir’de halkımızla nöbetlerine devam eden Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Nevşehir Milletvekilimiz Ebubekir GİZLİGİDER, milletimizin iradesine kimsenin göz dikemeyeceği ve buna kalkışanların halkın ağır tepkisiyle karşılaştığını gördük. İnşallah bu günlerin bir daha yaşanmamasını ümit ediyoruz, dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.