banner461
banner195

Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz Yemin Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz 27. Dönem Milletvekilliği için yemin etti.

08 Temmuz 2018 Pazar 07:26

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz 27. Dönem Milletvekilliği için mecliste yemin etti. 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz TBMM’de düzenlenen yemin töreninde and içti. Bu akşam saat 22.50’de TBMM’de yemin eden Açıkgöz artık resmen 27. Dönem Nevşehir Milletvekili olarak göreve başladı.

Açıkgöz, "Devletin varlığı ve bağımsızlığını, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü, milletin kayıtsız ve şartsız egemenliğini koruyacağıma; hukukun üstünlüğüne, demokratik ve laik Cumhuriyete ve Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalacağıma; toplumun huzur ve refahı, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde herkesin insan haklarından ve temel hürriyetlerden yararlanması ülküsünden ve Anayasaya sadakattan ayrılmayacağıma; büyük Türk milleti önünde namusum ve şerefim üzerine andiçerim’’ dedi.

Açıkgöz, yemin töreni sonrası yaptığı açıklamasında; "Aziz milletimizin teveccühü ile AK Parti Nevşehir Milletvekili olarak Gazi TBMM’mizde yeminimizi ettik. Rabbim bizlere, Cumhurun Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdogan’ın liderliğinde ülkemize, milletimize ve Nevşehir’imize hayırlı hizmetler yapmayı her daim nasip eylesin. Durmak Yok Yola Devam" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.