banner461
banner195

Nevşehir Milletvekilleri NEVBİAD’IN Misafiri oldu

Nevşehir Bürokrat Ve İşadamları Derneği Üyeleri Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider, Murat Göktürk, Taksimdeki The Marmara Hotel’de Bir Programda Biraraya Geldiler.

Nevşehir Milletvekilleri NEVBİAD’IN Misafiri oldu
10 Şubat 2016 Çarşamba 14:59

banner143
Nevşeşehir Milletvekilleri NEVBİAD’IN Misafiri oldu
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Bürokrat ve İşadamları Derneği Üyeleri Nevşehir Milletvekilleri Mustafa AÇIKGÖZ, Ebubekir GİZLİGİDER, Murat GÖKTÜRK, Taksimdeki The Marmara Hotel’de bir programda biraraya geldiler.

NEVBİAD Dernek Başkanı Kazım TEKİN ve Milletvekili Murat GÖKTÜRK’ün selamlama konuşması sonrası Prof. Dr. Kerem ALKİN tarafından “Dünya Ekonomisindeki Gelişmeler ve Türkiye’ye Etkileri konusunda bir konferans verildi. Sunuculuğunu Ali ÇALIŞIR’ın, organizasyonunu Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Alphan NAMLI, Seçkin ÇEKİRDEKÇİ ve Dernek görevlisi Damla KÖSA’nın gerçekleştirdiği program 4 saat sürdü.

Programa NEVBİAD Başkanı Kazım TEKİN, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa AÇIKGÖZ, Ebubekir GİZLİGİDER, Murat GÖKTÜRK, İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa ÇALIŞKAN, İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili İsmail UÇAR, Eyüp Kaymakamı Abdullah DÖLEK, Gebze Belediye Başkanı Adnan KÖŞKER, Kartal Belediye Başkanı Altınok ÖZ ve İstanbul’da bulunan Nevşehirli İşadamları ve Bürokratlar katıldı.Yemek ve Konferans programının sponsorluğunu hemşehrimiz ve Derneğimizin Üyesi Fazıl ÇEKİRDEKÇİ üstlendi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.