banner461
banner195

Nevşehir Milletvekilleri, Polis haftasını kutladı

Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Polis Haftası nedeniyle yayınladıkları mesajda, Polis Teşkilatı'nın 168. yılını kutladılar.

Nevşehir Milletvekilleri, Polis haftasını kutladı
08 Nisan 2013 Pazartesi 14:23

banner143
banner134

 Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, yaptıkları ortak yazılı açıklamada, " Halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlenmesini önlemek ve suçluları adalete teslim etmek gibi çok önemli görevleri büyük bir başarı ve özveri ile yerine getiren Türk Polis Teşkilatının 168. kuruluş yıldönümünde Polislerimizi kutluyoruz" dediler.

 

Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’ın açıklamalarının devamı şu şekilde:

 

" Cumhuriyetimizin en köklü kurumlarından olan Polis teşkilatımızın 168. kuruluş yıldönümünü kutlamaktayız. Son dönemde kendini yenileyen ve çağın gereklerine uygun hareket eden emniyet teşkilatımız durmadan dinlenmeden gece ve gündüz demeden canı pahasına, bu ülkenin vatandaşlarını hiçbir ayırım gözetmeden korumak ve asayişi sağlamak için büyük gayret sarf etmektedirler. Günümüzde çağdaş Polisin başarısı artık sadece yakaladığı suçlu sayısı ile değil, aynı zaman da halktan aldığı destekle de ölçülmektedir. Son yıllarda yapmış oldukları operasyonlarda elde ettikleri başarıda bu ülkenin vatandaşlarının verdiği desteği de asla göz ardı edemeyiz. Özellikle son yıllarda, suç örgütlerine ve suçlulara, çete ve mafyalara, illegal yapılanmalara vurduğu darbelerle büyük başarılara imza atan polis teşkilatımız milletimizin gönlünde taht kurmuştur. Demokrasinin yaşaması tüm özgürlüklerin yanında ancak toplumda huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkündür. Nevşehir ve ilçelerimizde Emniyet Teşkilatlarımız görevlerini en iyi şekilde yerine getirmekte ve hemşerilerimizin huzur içinde yaşamaları için çaba göstermektedirler. Bu vesile ile tüm Polislerimizin bu anlamlı kuruluş yıldönümlerini kutlar, şehit olanlara Allah’tan rahmet, gazi olanlara ise uzun ömürler dileriz”

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.