banner461
banner195

Nevşehir Milletvekillerinden Polis Haftası Mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Polis Teşkilatının 169. Kuruluş Yıldönümü vesilesiyle bir ortak kutlama mesajı yayınladılar.

Nevşehir Milletvekillerinden Polis Haftası Mesajı
09 Nisan 2014 Çarşamba 19:35

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ortak mesajında şu görüşlere yer verdiler: "Polis Teşkilatımız; dirlik ve düzeni sağlamada üzerine düşen görevi her türlü şartta layıkıyla yerine getiren, devletin ve milletin bölünmez bütünlüğünü yüreğinde hisseden, huzur ve güvenliği sağlamak uğrunda canlarını tehlikeye atarak bu kutsal görevi 169 yıldır başarıyla yerine getiren, nadide ve köklü bir teşkilattır"

 "Türk Polis Teşkilatı'nın şerefli mazisinden bugüne kadar ülkemizin birliğine ve beraberliğine gösterdiği önemi göz ardı etmemiz asla mümkün değildir. Polislerimiz; millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde olma ruhunu, vatan aşkını, bayrak sevgisini en iyi anlatan örnek vatandaşlardır. Polisin sadece suçluyu yakalamada değil, suçu önlemede de sorumluluğu bulunduğu ve bu anlamda suçu oluşmadan önlemede büyük gayret gösterdiği de gözden kaçmamalıdır. Polis Teşkilatımız; kuruluşunun üzerinden geçen 169 yıl içinde gittikçe güçlenmiş, son model araç ve gereçlerle donatılmış, teknolojik alt yapıya sahip, dünya polis teşkilatlarıyla bütünleşmiş modern bir teşkilattır.
Polis Teşkilatımızın 169. kuruluş yıldönümü vesilesiyle, tüm polislerimizi tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyor, sizleri Allah’a emanet ediyoruz."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Cin Ali - 4 yıl önce
yüzünüzü gören doğurur vakitsiz erken,
bir hava bir çalım gelip geçerken,
bu millet hallerinize gülerken,
oturun o koltukta doyasıya

seçtiğimize seçeceğimize olduk pişman,
zayıf giden geri geliyor şişman,
cin ali der ki haddinizi fazla aşman,
oturun o koltukta doyasıya

pohpohladık taç ettik başımıza,
sanmayın vekil yazılacak mezar taşınıza,
aklar düşmeye başlamış bile başınıza,
oturun o koltukta doyasıya

ne tanıyan vardı bir zaman ne bilen,
yaklaşıyor seçim, haydi oy dilen,
yazar mı bir daha sizi gönlünden silen,
oturun o koltukta dpyasıya