banner461

Nevşehir modern bir okul öncesi Eğitim Kurumu’na kavuştu.

Nevşehir’in tanınmış işadamlarından Duran Boylu tarafından kurulan Diamond Kids Çocuk Kulübü haftasonu düzenlenen törenle hizmete girdi.

banner503
Nevşehir modern bir okul öncesi Eğitim Kurumu’na kavuştu.
03 Ağustos 2015 Pazartesi 16:14

banner143
banner134
 Nevşehir modern bir okul öncesi Eğitim Kurumu’na kavuştu.

DİAMOND KİDS’İN AÇILIŞI’NI NTSO BAŞKANI  PARMAKSIZ VE  VEKİLLER YAPTI

 

Nevşehir’in tanınmış işadamlarından  Duran Boylu tarafından kurulan  Diamond  Kids Çocuk Kulübü haftasonu düzenlenen törenle hizmete girdi.

Açılışa Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Murat Göktürk, Mustafa Açıkgöz, MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol,  Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Diamond Kids Kurucu Müdürü Hatice Boylu, Diamond Kids olarak eğitimin en vazgeçilmez hizmet olduğuna inandıklarını belirterek “Her şeyin insanı sevmekle başladığını kabul ediyoruz. Eğitimde başarı; okul-öğrenci ve aile üçlüsünün iş birliğine dayanır. Bu yönüyle eğitim üç tekerlekli arabaya benzetilebilir, tekerleklerden birisinin istenildiği gibi olmaması halinde hareketi engeller. Değerli veliler bu nedenle sizleri her zaman yanımızda görmek isteriz. Bu güzel evlatlarımızı en iyi şekilde yetiştirmek ve geleceğimizi onlara emanet etmek bizlere büyük gurur verir. Biz okul olarak üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağız. Bunun için öğrencilerin bilişsel yeteneklerini geliştirmelerinde Beyin Fırtınası Teknikleri, Zihin Haritaları, Dikkat ve İlgi Çalışmaları, Scamper Tekniği, Hızlı Okuma ve Satranç eğitimi; psiko-motor becerileri geliştirmede Cooking etkinlikleri, Montesori eğitimi; çocukların özgüvenlerini ve sosyal becerilerini arttırmada Orff Metodu, Yaratıcı Drama etkinliği; okula hazırlık olarak da Çoklu Zeka Kavramları Destekli Matematik Eğitimi, Türkçe-Dil etkinlikleri, Deneyler ve Doğa çalışmaları, oyunlarla görsel ve işitsel materyal destekli İngilizce eğitimini en iyi şekilde sunmaktayız.” Dedi.

Konuşmaların ardından Hafız Mahmut Sami Kemikkıran Hoca’nın yaptığı dua sonrası  Çocuk Kulübü’nün açılışı  Nevşehir Milletvekilleri Murat Göktürk, Mustafa Açıkgöz  Mehmet Varol,Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ve MHP İl Başkanı Göksel Taşçı tarafından yapıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.