banner461
banner195

Nevşehir Öğretmen Evi Tadilata Giriyor

Nevşehir'e gelen ve yatılı kalan birçok misafirin uğrak yeri olan Nevşehir Öğretmenevi büyük bir tadilattan geçirilerek baştan aşağı yenileniyor.

Nevşehir Öğretmen Evi Tadilata Giriyor
02 Mayıs 2015 Cumartesi 18:55

banner143
banner134
NEVŞEHİR/FİBHABER- Özel - Nevşehir Yeni Öğretmen Evi'nin temeli 23.04.2015 tarihinde atılarak inşaatına başlanıl masının ardından Yeni öğretmen Evi tamamlanıncaya kadar şimdiki öğretmenevi en az 2 yıl daha eğitimcilere hizmet vermeye devam edeceği belirtildi.

FİB Haber Merkezi olarak edindiğimiz bilgilere göre;Nevşehir'de Eğitimcilerimizin ve misafirlerimizin daha nezih ve güzel bir ortamda hizmet alabilmeleri için 04.05.2015 tarihinde şimdiki öğretmen evi tadilata girecek.

Koruma altında bulunan tarihi bina Koruma Kurulundan alınan izinle aslına uygun olarak tadilata girecek olup ihalesinin de  tamamlandığı bildirildi.

Tadilata giren mevcut Nevşehir Öğretmen evinin Cadde giriş ve bina merdivenleri andezit taşından yapılacak ayrıca odalardaki banyoların fayansları, lavaboları, klozetleri değiştirilip odaların  boyası yapılarak öğretmenlerimizin ve misafirlerimizin hizmetine sunulacaktır.

Nevşehir'in Bağımsız Güncel Haber Sitesi

FİBHABER.COM Nevşehir'in ilk ve en çok izlenen haber sitesi...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali AKVAM - 3 yıl önce
Once bi temizlesinler... Misadfirler geliyor il disindan ogretmen evini tavsiye ediyoruz. Misafirlerimiz pislikten geçilmiyor diyor. Utaniyoruz..
Avatar
yazık - 3 yıl önce
hem yeni bina yapılıyor hem tadilat.yazık bu kadar masrafa.
Avatar
hüseyın - 3 yıl önce
yıllardır öğretmen evini pislik götürüyor, hiç bir yetkili çıkıp orayı yönetenlere bir tek işlem yapmıyor. tüm emekliler pislik üstünde oturuyor.bu kişiler kime güveniyor, bunların arkasında kimler var??????????
Avatar
öğretmen - 3 yıl önce
nihayet. 10 yıldır çivi çakılmadı.
Avatar
misafir - 3 yıl önce @hüseyın
öğretmenevini pislik götürüyorsa orayı kim kullanıp pisletiyor hocam,sanırım öğretmenevini kullanan eğitimcilere yaşadıkları çevreyi temiz kullanma hususunda eğitim verilmeli.