banner461
banner195

Nevşehir Okul Servislerimizde Herhangi bir Sorun Yok

Nevşehir’de genelde üzücü trafik kazaları yaşandığında gündeme gelen okul servislerinin durumları ve düzenli olarak kontrol edilip edilmedikleri konusuna Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün yanıt verdi.

Nevşehir Okul Servislerimizde Herhangi bir Sorun Yok
03 Şubat 2016 Çarşamba 12:33

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de genelde üzücü trafik kazaları yaşandığında gündeme gelen okul servislerinin durumları ve düzenli olarak kontrol edilip edilmedikleri konusuna Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün yanıt verdi.

İlimizde 202 adet okul servisinin görev yaptığını hatırlatan Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün, okul servislerinin gerek mecburi olan donanımları, gerekse düzenli kontrolleri konusunda ilimizde herhangi bir sıkıntının bulunmadığını söyledi.

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünün de desteği ile okul servislerinin kanuni zorunlulukları bünyelerinde içirmesi, öğrencilerin sağ salim okullarına ve daha sonrasında evlerine ulaşımları konusunda ilimizde herhangi bir sıkıntılı durumla karşı karşıya kalınmadığının altını çizen Düzgün, bu konuda öğrenci velilerinin gönüllerinin huzurlu olması gerektiğinin de altını çizdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.