banner461
banner195

Nevşehir Pazaryerinde Hizmette Sınır Yok

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin en modern pazaryerine yepyeni sosyal tesisler kazandıran Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odası bu kez de pazaryeri mescidini içerisinde daha rahat ibadet edilebilir bir hale getirdi.

Nevşehir Pazaryerinde Hizmette Sınır Yok
11 Mart 2015 Çarşamba 16:52

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin en modern pazaryerine yepyeni sosyal tesisler kazandıran Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odası bu kez de pazaryeri mescidini içerisinde daha rahat ibadet edilebilir bir hale getirdi.

Nevşehir Belediyesinin katkılarıyla Pazaryeri içerisindeki ısıtma sorununu çözen Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanlığı mescidin tamamını tabandan ısıtmalı bir hale getirdi.

Özellikle soğuk havalarda vatandaşın ve Pazaryeri esnafının rahatlıkla abdest alabilmeleri için sıcak su imkanı da sağlayan Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanlığı böylece gerek pazaryeri esnafının gerekse Vatandaşların pazaryeri mescidinde daha rahat abdest alabilme ve ibadetlerini yerine getirebilme imkanı sağladı.

Oda Başkanı Selim Özmen, “Nevşehir Belediyemizin katkılarıyla pazaryerimiz içerisinde yer alan mescidimizde ısıtma sorununu çözüme kavuşturduk. Özellikle soğuk havalarda pazaryeri esnafımızın ve Vatandaşlarımızın pazaryerimizdeki mescidimizde rahatlıkla abdest alarak ibadetlerini yerine getirebilmeleri için hem mescidimizin tabandan ısıtmasını sağladık, hem de sıcak su imkanı da sunduk. Bu hizmetlerin pazaryeri esnaflarımıza ve pazaryerimize büyük ilgi gösteren Vatandaşlarımıza sunulmasında bizlerden katkılarını hiç esirgemeyen Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver’e ve belediyemiz çalışanlarına teşekkür ediyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.