banner461
banner195

Nevşehir Protokolü İftarda Buluştu...

Nevşehir Ticaret Borsasının düzenlediği iftar daveti bu yıl ramazan ayında Nevşehir Protokolünü buluşturan ilk iftar daveti oldu.

Nevşehir Protokolü İftarda Buluştu...
20 Temmuz 2013 Cumartesi 15:17

banner143
Nevşehir Protokolü İftarda Buluştu...
İlgili Galeriye Git
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret Borsasının düzenlediği iftar daveti bu yıl ramazan ayında Nevşehir Protokolünü buluşturan ilk iftar daveti oldu.

Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri A. Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in yanı sıra, Vali Mehmet Ceylan, Belediye Başkanı Hasan Ünver, Garnizon Komutanı J. Kıdemli Albay Dursun Ertuğrul, İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Cumhuriyet Başsavcısı Nuri Güler, İl Defterdarı Hatice İşçen Ercoşman’ın da katıldığı iftar yemeği Dedeman Otelde düzenlendi...

Ticaret Borsası Meclis ve Yönetim Kurulu üyelerinin yanında üyelerinde büyük ilgi gösterdiği iftar yemeğinde ilahiler eşliğinde yenilen iftar yemeğinin ardından İl Müftüsü Yakup Öztürk dua etti.

Ticaret Borsası Meclis Başkanı Aydın Karayılan ve Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen yemekte Vali Mehmet Ceylan iftar davetine katılan Protokol ve Ticaret Borsası Yönetim ve Meclisine ayrıca üyelerine teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ibrahim beyy - 5 yıl önce
sen bu işi burak yaa senin yapacağın bir iş değil yapamıyosunda beceremiyosun seni başkası yönlendiriyoo iş yapacak adamlara devret sen koşaman koşturaman yönetimdeki kimse işten anlıyacak adama devret
Avatar
ibrahim beyy - 5 yıl önce
yemekte dikkatimi çektide sen hiç konuşmazmısın .başkan dediğin adam çok konuşur yatırımlar yapar projeler üretir işsizlere iş imkanı yaratır .ne yalan söyleyim sende başkanlık sıfatı yokkk
Avatar
abdurrahman - 5 yıl önce
körler sağırlar bir birini ağırlar. nerede yetimler nerede fakirler?
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
kibirlen bakalım kafanı dik erdal feralan, allah o kafanı birgün eğdirmesini bilir...fotoda ne kadar bariz açık ve net görünüyor iyi bakın arkadaşlar . sizin oy verdiğiniz vekil bu işte.