banner461
banner195

Nevşehir Sağlık Bakanlığı Ak İcraatlar 2011 – 2015

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, Nevşehir Sağlık Bakanlığı Ak İcraatlar 2011 – 2015 adı altında yeni videosunu yayınladı...

09 Mart 2015 Pazartesi 22:52

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, Nevşehir Sağlık Bakanlığı Ak İcraatlar 2011 – 2015 adı altında yeni videosunu yayınladı...
Hayli ilgi toplayaca benzeyen videoda Nevşehir de yapılan Sağlık yatırımlarından söz ediliyor. 

Milletvekili Gizligider açıklamasında; TC Sağlık Bakanlığı tarafından 2014 Yılında Nevşehir’deki Sağlık alanında il merkezi ve ilçelere yapılan yatırımlar çerçevesinde Sağlık Yatırımlarını şu şekilde özetleyebiliriz.
Sağlık alanında Nevşehiril merkezi ve ilçelere yapılan yatırımlar çerçevesinde Avanos ve Derinkuyu İlçelerine 9 milyon 850 bin TL bedel ile yapılan 10 Yataklı Entegre İlçe Hastaneleri tamamlandı.

Bu sağlık tesislerinin geçici kabulleri yapılmaya başlanmış olup şubat ayı itibarıyla hizmet vermeye başlanması planlanıyor.

Hacıbektaş İlçesinde, 25 Yataklı İlçe Hastanesi yapım işi 3 milyon 568 bin TL bedelle yapımına başlanan hastane yüklenici firmanın iflası sonucu tekrar ihale edilerek tamamlandı ve geçici kabulleri yapılmakta.

3 ilçe hastanemizin hizmet verebilmesi için 500 bin TL değerinde cihaz ve tefrişat alımları yapıldı. Acıgöl ve Gülşehir İlçe Merkezlerinde 10 yataklı entegre hastanelerin proje yer çalışmaları tamamlandı. İl özel idaresi tarafından ihaleye çıkılarak yapımına başlanacak.

Youtube'a düşer düşmez büyük ilgi gören videoda ilimize yapılan milyonlarca liralık sağlık yatırımları sıralanıyor. Ve izleyenlere "nereden, nereye?" dedirtiyor.

İşte AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider'in, Nevşehir Sağlık Bakanlığı Ak İcraatlar 2011 – 2015 adı altında yayınladığı işte o yeni videosu gelin birlikte izleyelim...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
icratın dışından - 3 yıl önce
şu çağda iline 10 yataklı hastane yaptırıyorum--proje hazır şu şu ilçelere diye açıklama yapan acaba gerçekten çalış mış mı?
Avatar
gakkuş - 3 yıl önce
neden mebus oldunuz yaptıklarınızı oda
varsa baş a kahmalamak için mi
Avatar
büyük icraat - 3 yıl önce
kardeşini hastaneye müdür yapması en büyük icraat
Avatar
Birak bu isleri - 3 yıl önce
Gec bu isleri ebubekir sonun geldi
Avatar
mustafa - 3 yıl önce
seçime kadar sesi solugu çıkmayanlar şimdi icraat peşinde ! bir kere olsun görmedik mecliste nevşehir millet vekilinin çıkıp konuşma yaptığın nevşehirin sorunlarını dile getirdiğini..
Avatar
suvermezli - 3 yıl önce
derinkuyu 10 yataklı devlet hastanesi mustafa yükselin ilçe başkanlığı zamanında rıdvan köybaşının gayretleri ile projelendirilmiştir mevcut vekiller göreve başlayınca hastane yapımı 2 sene ertelenmiş ve kendilerine maledilmiştir bu hastaneyle mevcut vekillerin hiç bir alakası yoktur sadece yapımını geciktirmişlerdir
Avatar
Adam - 3 yıl önce
bakıyorumda koltuk gideceğini anlayınca kalkınma planından yapılan icraatleri savunur olmuş.
Avatar
serpil - 3 yıl önce
Paralel daire müdürlerini görevden almassan oy yok