banner461
banner195

Nevşehir Şehir Kimliği Çalıştayı Tanıtım Toplantısı 26 Mart’da Yapılacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Nevşehir Belediyesi işbirliğinde ‘26 Mart Perşembe günü ‘Nevşehir Şehir Kimliği Çalıştayı Tanıtım Toplantısı’ düzenlenecek.

Nevşehir Şehir Kimliği Çalıştayı Tanıtım Toplantısı 26 Mart’da Yapılacak
20 Mart 2015 Cuma 17:32

banner143
banner134

 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve  Nevşehir  Belediyesi  işbirliğinde ‘26 Mart  Perşembe günü ‘Nevşehir  Şehir Kimliği Çalıştayı Tanıtım Toplantısı’ düzenlenecek.


Nevşehir’in öncelikli olarak  tarihi ve kültürel birikimlerinin yanı sıra,  bir bütün halinde gelecek vizyonu projeksiyonunu ve hedeflerine ilişkin olarak yapılması gerekli çalışmaların değerlendirileceği Nevşehir Şehir Kimliği Çalıştayı tanıtım toplantısın, şehir yöneticileri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı uzmanları,  meslek odaları, Oda, Birlik ve Derneklerin başkan ve yöneticileriyle birlikte  sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, akademisyenler gibi çok  çeşitli kesimlerden ilgililerin katılmaları planlanıyor.

Nevşehir’in bugünü ve geleceği açısından da oldukça önemli olan  ve ‘Gelecek Vizyonumuzu Birlikte Belirleyelim’ sloganı ile gerçekleştirilecek Şehir Kimliği Çalıştayı tanıtım toplantısı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde 26 Mart Perşembe günü saat 14.00’de  başlayacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.