banner461
banner195

Nevşehir SGK' da Bilgilendirme Toplantısı

Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü tarafından, 30.01.2014 tarihinde İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda ilimizde hizmet vermekte olan Tıbbi Malzeme satıcı temsilcileriyle istişare ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Nevşehir SGK' da Bilgilendirme Toplantısı
30 Ocak 2014 Perşembe 18:05

banner143
banner134
 Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü tarafından,  30.01.2014 tarihinde İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda ilimizde hizmet vermekte olan Tıbbi Malzeme satıcı temsilcileriyle istişare ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Açılış konuşmasını yapan İl Müdürü Yardımcısı Erdin POLAT konuşmasında Kurumumuzun vatandaş odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde, sigortalılarımıza reçete edilmiş olan tıbbi malzemelerin temini aşamasında sektör temsilcilerine önemli görevler düştüğünü, bugüne kadar ilimizde ciddi bir sıkıntı yaşanmadığını ve bundan sonrada daha kaliteli ve hızlı hizmet verilmesinin devamı için Kurumumuz olarak üzerimize düşen her türlü yardıma hazır olduğumuzu belirtti.

Yapılan bilgilendirme toplantısına Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürün den İl Müdür Yardımcısı Erdin POLAT ve Şef Ramazan DOĞAN katılırken, Nevşehir de Tıbbi Malzeme satıcı yapan Özel Sektör temsilcileri katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.