banner461

Nevşehir SGK’ dan Bilgilendirme

Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından Derinkuyu ilçesi Ziraat Odası Başkanlık binasında oda mensupları ve vatandaşın Sosyal Güvenlik ile ilgili soru ve sorunlarına bire bir çözüm bulmak amacıyla, bilgilendirme çalışmalarında bulundu.

banner503
Nevşehir SGK’ dan Bilgilendirme
29 Nisan 2016 Cuma 12:28

banner143
banner134
Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından Derinkuyu ilçesi Ziraat Odası Başkanlık binasındaoda mensupları ve vatandaşın Sosyal Güvenlik ile ilgili soru ve sorunlarına bire bir çözüm bulmak amacıyla, bilgilendirme çalışmalarında bulundu.
 
Yapılan çalışmaları yerinde ziyaret eden İl Müdürü Mehmet Ali YIKARBABA; Sosyal Güvenlik Merkezi bulunmayan ilçelerde Sosyal Güvenlik konularında gerekli bilgiye ulaşamadıkları, ilçe ve köylerden İl Müdürlüğünde gidemeyen vatandaşlara bilgilendirme masası aracılığıyla hizmeti vatandaşımızın ayağına götürüp bu sorunun aşılmasına ve vatandaşlarımıza katkı sağlamaya çalışıyoruz.Tüm gün vatandaşlarımızınbilgilendirme masasını ziyaret ederek sosyal güvenlik ilgili soru ve sorunlarına cevap bulabileceklerini ifade etti. Ayrıca YIKARBABA Ziraat odası yetkililerine teşekkür etti.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.