banner461
banner195

Nevşehir Şoförler odası darbe şehitleri anısına konvoy düzenledi

Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı, 15 Temmuz 2015 Cuma gecesi yaşanan darbe girişiminde vatanının bölünmez bütünlüğü uğruna şehid olanlar anısına araç konvoyu düzenledi.

Nevşehir Şoförler odası darbe şehitleri anısına konvoy düzenledi
18 Temmuz 2016 Pazartesi 23:30

banner143
banner134
Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün’ün çağrısına kulak veren Nevşehir’deki halk otobüsleri, okul servisleri, taksiciler ve nakliyeciler darbe şehitleri anısına araçlarını Türk Bayraklarıyla donattılar.
Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı burada yaptığı konuşmasında; “Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler odamıza bağlı şoförlerimiz, nakliyecilerimiz, okul servislerimiz ve taksicilerimiz olarak 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminde vatanı uğruna canını veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Yaralılarımıza acil şifalar temennisinde bulunuyoruz. Darbe girişimini şiddetle ve nefretle kınıyoruz” dedi.
Konuşmanın ardından hafız Mahmut Sami Kemikkıran Hoca darbe şehitleri anısına dua okudu.
Okunan duaların ardından ise Nevşehir’li halk otobüsleri, okul servisleri, nakliyeci ve taksici esnafları Nevşehir Devlet Hastanesi kavşağına kadar araç konvoyu oluşturdu.
Oluşturulan araç konvoyuna Nevşehir halkı yoğun ilgi gösterdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.