banner461
banner195

Nevşehir Tarihi Miting Hazırlığına Başlıyor

Nevşehir den Mısıra mazlumlara destek platformu ismiyle Nevşehir de bulunan Sivil toplum kuruluşları Nevşehir tarihinin en büyük ve en geniş katılımlı mitingi için çalışmalara başladı.

Nevşehir Tarihi Miting Hazırlığına Başlıyor
19 Ağustos 2013 Pazartesi 15:27

banner143
banner134

 Nevşehir den Mısıra mazlumlara destek platformu ismiyle Nevşehir de bulunan Sivil toplum kuruluşları Nevşehir tarihinin en büyük ve en geniş katılımlı mitingi için çalışmalara başladı.Konu hakkında açıklamalarda bulunan İHH Nevşehir temsilcisi Baki Öncel , gerek ilimizdeki Sivil toplum Kuruluşları,Siyasi Partiler,Sanayici ve İş Adamları Odalarımızla görüşmelerin devam edildiğini bu arada resmi işlemler içinde çalışmalara başladıklarını ifade etti.

Nevşehir Zalim Zulmüne Sessiz Kalmıyor

Öncel buradaki en büyük amacımız en son Mısır da yaşanılan ve Camilere hapsedilen mazlum Müslüman kardeşlerimizin yaşadıkları zulme sessiz kalınmaması gerektiğini ifade etti.

Kardeşlerin katlediliyor haydi Nevşehir Mitinge sloganıyla başlatılacak ve tarihin en büyük mitingi olması beklenilen Nevşehir den Mısıra mazlumlara destek mitinginin önümüzdeki hafta sonuna doğru yapılması planlanıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.