banner461
banner195

Nevşehir Tarihi Mitingi Bugün

Nevşehir'den Mısır'a Destek Platformu tarafından Mısır'daki zulmün durması ve insanların katledilmesinin önüne geçilmesi adına bugün Nevşehir in en büyük tarihi yürüyüş ve mitingi düzenlenecek. Miting bugün saat 17:30'da Telekom önünde mitingle devam edecek...

Nevşehir Tarihi Mitingi Bugün
23 Ağustos 2013 Cuma 13:26

banner143
banner134

 Sen yoksan 1 kişi eksiğiz. Haydi Nevşehir safını ilan et..

İHH İnsani Yardım Vakfı Nevşehir Temsilcisi ve Nevşehir'den Mısır'a Destek Platformu Sözcüsü Abdülbaki Öncül, vakıf binasında düzenlediği basın toplantısında, Mısır'da büyük bir katliam yaşandığını söyledi.

Nevşehir'deki sivil toplum kuruluşları olarak katliama göz yummanın insanlık adına onur kırıcı olduğunu düşünerek "Nevşehir'den Mısır'a Destek Platformu" oluşturduklarını belirten Öncül, Mısır'daki bu zulmün durması ve insanların katledilmesinin önüne geçilmesi adına büyük bir miting hazırlığı içerisinde olduklarını ifade ederek, "Bunun için platforma üye olmak isteyen sivil toplum kuruluşlarından arkadaşlarımızı gezmeye çalışıyoruz. Arkadaşlarımız görev taksimiyle sivil toplum kuruluşlarına ulaşmaya gayret ediyorlar. Siyasi partiler, sendikalar, meslek odaları, ilçe ve belde belediyeleri, merkez belediyelerle görüşmeler yaparak mitinge yoğun bir katılımın olmasını sağlamaya çalışıyoruz" diye konuştu.

Nevşehir'den Mısır'a destek platformu tarafından CHP,MHP, Ak Parti, Saadet Partisi,BBP, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir Ticaret Borsası, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı ve diğer sivil toplum kuruluşları mitinge destek için tek tek ziyaret edilip görüşmeler yapılıyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sadece - 5 yıl önce
mısırdaki müslümanlara canı gönülden destek oluyoruzda bu mitingi düzenleyen arkadaşlara diyorumki kerkükte, halepçede, hocalıda, mymarda, bosnada, karabağda, hatay dörtyolda, vanda, hakkaride şehit olan askerlerimide müslümandı. katili ilde görüşülüyor katiline af çıkarılmayada uğraşılıyor. sisi katilde apo barış elçisimi? cevap verebilirsineiz memnun olurum
Avatar
bırakın - 5 yıl önce
bırakın bu işleri uşaklık yapmayı bırakın, kerkükte karabağda bosnada müslüman türk şehit edilirken nerdeydiniz? sadece mısırdamı müslümanlar katlediliyor ırakta müslümanlar katledilirken libyada müslümanlar katledilirken neden seyrettniz.
Avatar
Nevşehirli - 5 yıl önce
bunlara da ağlarım insan oldukları için tabi ama benim kardeşlerim, karabağ'da, kerkük'de, bosna'da katledildi. o zaman bu araplar neredeydi?
Avatar
Misafir... - 5 yıl önce
başbakan miting yapılsın dedi bunlar çıktı meydana.. aynı başbakan ırakta ölen amerikan askerleri için dua ediyorum dedi mi demedi mi, o zaman ırakta ölen müslümanlar için gıkları çıktı mı bu adamların.. yalakalık için o meydana gideceğime tüm zulüm gören müslümanlar için sessizce kendi kendime samimi duamı ederim yeter...
Avatar
dogrucu... - 5 yıl önce
mszot 4500, benzin 5000, dolar 2000, euro 3000 e dayanmış.. kimin umrunda piyasada yaprak kımıldamıyo her işimiz bitti çok şükür. sisiyle yatıp esadla kalkıyoruz bu işler maymuna bak maymuna işleri.. kendi şehitlerimiz için bu kadar yürütmediniz
Avatar
Çok Yazık - 5 yıl önce
aşağıdaki yorumlara bakım da çok üzüldüm. size kalırsa "herkes kendi ölüsüne ağlasın" demeye getiriyorsunuz. bu millet dünyanın neresinde bir müslümanın ayağına diken batsa tepkisini ortaya koymuştur. duymak ve görmek istemiyorsanız yapacak bişey yok.