banner461
banner195

Nevşehir Ticaret Borsası Aşure Dağıttı

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) her yıl geleneksel olarak düzenlediği Muharrem ayı aşure dağıtımını, bu yıl zahire pazarı içerisinde gerçekleştirdi.

Nevşehir Ticaret Borsası Aşure Dağıttı
26 Ekim 2015 Pazartesi 15:53

banner143
Nevşehir Ticaret Borsası aşure dağıttı
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Ticaret Borsası bolluk bereket getirmesi temennisi ile zahire pazarı önünde vatandaşlara 500 kişilik aşure dağıttı.

 Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) her yıl geleneksel olarak düzenlediği Muharrem ayı aşure dağıtımını,  bu yıl zahire pazarı içerisinde gerçekleştirdi.

Okunan dua ve ilahilerin ardından başlayan Aşure dağıtımı etkinliğine Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir Ticaret Borsası üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Etkinlik hakkında açıklamada bulunan Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, ”Toplumsal birleşmenin ve toplumsal barışın devamı için bu tarz etkinlik yapıyoruz. Mübarek bir günün kutlanmasıyla insanlarımızın manevi yönü de güçlenecektir. Bu etkinlikler bu nedenle de ayrı bir önem arz etmektedir. Etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyorum" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.