banner461
banner195

Nevşehir Ticaret Borsası, İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kışlık Ayakkabı Dağıttı

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) eğitim gören iİhtiyaç Sahibi Öğrencilere 600 çift kışlık ayakkabı dağıttı.

Nevşehir Ticaret Borsası, İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kışlık Ayakkabı Dağıttı
12 Kasım 2015 Perşembe 17:38

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) eğitim gören iİhtiyaç Sahibi Öğrencilere 600 çift kışlık ayakkabı dağıttı.

Nevşehir Ticaret Borsası Öğrencilere Yönelik Kışlık Ayakkabı Yardımlarını Sürdürüyor. Bu kapsamda Nevşehir Ticaret Borsası tarafından ihtiyaç sahibi ve yardıma muhtaç öğrencilere 600 çift kışlık ayakkabı dağıtıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla, Nevşehir Ticaret Borsası tarafından her sene düzenli olarak gerçekleştirilen eğitim yardımları çerçevesinde bu eğitim döneminde dağıtılmasına karar verilen kışlık ayakkabı yardımı, Nevşehir'in Acıgöl ve Derinkuyu ilçelerine ulaştırıldı.

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Yönetim Kurulu Üyesi Sunay Özdemir ve Genel Sekreter Uğur Aydoğan tarafından Acıgöl Kaymakamı Mustafa Çakır, Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Rüstem Acar ve Derinkuyu Milli Eğitim İlçe Müdürü Hacı Dündar nezaretinde, bu ilçelere okul ziyaretleri gerçekleştirilerek kışlık ayakkabılar okul yöneticilerine teslim edildi.

Konuya İlişkin Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş yaptığı açıklamasında ; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB),Nevşehir Ticaret Borsasına tanımış olduğu kışlık ayakkabı yardımı kapsamında, ihtiyaç sahibi Öğrencilerimize verilmek üzere kışlık ayakkabılarımızın bir bölümünü Acıgöl ilçe Kaymakamımız Mustafa Çakır nezaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Rüstem Acar 'a ,Kışlık ayakkabılardan Diğer bir bölümünüde Derinkuyu Milli Eğitim İlçe Müdürü Hacı Dündar'a teslim ettik. İnşallah İhtiyaç sahibi öğrencilerimize iletilerek yardımımız yerini bulacaktır. " dedi.

Borsa Başkanı Salaş, “Bu sene için kışlık ayakkabıların öğrencilere ulaştırılarak yardımların, soğuklar başlamadan öğrencilerin eline geçmesini planlıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yardımlarımızın yerine ulaşacağına inanıyor, bu yardımların ihtiyaç sahibi öğrencilere iletilmesinde titiz bir çalışma yürüten İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerine ve Okul müdürlerine yürekten teşekkür ediyoruz” dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.