banner461
banner195

Nevşehir TOÇ BİR-SEN şube başkanlığı değerlendirme toplantısı yapıldı

Nevşehir TOÇ BİR-SEN Şube Başkanlığına bağlı işyeri temsilcileri ile yönetim, denetim, disiplin kurulları ve komisyon üyelerinin katılımıyla değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Nevşehir TOÇ BİR-SEN şube başkanlığı değerlendirme toplantısı yapıldı
26 Ocak 2015 Pazartesi 12:31

banner143
banner134

 25/01/2015 günü Nevşehir TOÇ BİR-SEN Şube Başkanlığına bağlı işyeri temsilcileri ile  yönetim, denetim, disiplin kurulları ve komisyon üyelerinin katılımıyla değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Şube Başkanı Recep EROĞLU ; milli, manevi ve insani değerlerden ilham alan Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikasının yetkiyi aldığı yedi yıldan buyana birçok çalışmaya imza attığını belirterek birlik beraberlik içerisinde üyelerin ve memurların haklarını korumaya devam edeceklerini bildirdi. TOÇ BİR-SEN Genel Merkezi tarafından basımı gerçekleştirilen çalışma kitapçıklarının her bir üyeye ulaştırılmasını ve görüşlerinin alınmasını istedi.

MEMUR SEN İl Başkanı Mustafa ÖZDEMİR ise yaptığı konuşmasında üyelerin haklarının savunulduğu sendikal çalışmaların yanısıra toplumu ilgilendiren bir çok olaya da yön vermek amacıyla faalliyet gösterildiğini belirterek Yeniden Büyük Türkiye vurgusunu yaptı.

Toplantı karşılıklı istişare görüş ve  temennilerin bildirilmesiyle devam etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.