banner461
banner195

Nevşehir Turizm Mezunları Dernek kurdu

1984 yılında Kayseri Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine bağlı olarak açılan Nevşehir Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu 30 yılı aşkındır mezun vermektedir.

Nevşehir Turizm Mezunları Dernek kurdu
12 Ocak 2019 Cumartesi 16:54

banner143
banner134

Üniversite ile sektör arasında bir köprü  kurmak için yola çıkan mezunlar, Nevşehir Hacı Bektaş  Veli Üniversitesi Turizm Fakültesini de arkasına alarak 25.12.2018 tarihinde NEVŞEHİR TURİZM MEZUNLARI VE MENSUPLARI DERNEĞİ’ ni  kurdular.

NEVŞEHİR TURİZM MEZUNLARI VE MENSUPLARI DERNEĞİ   1. OLAĞAN  GENEL KURULUNU 19.01.2019 tarihinde Avanos By Cappadocia Otelinde gerçekleştirecektir.

30 yıldır Türk Turizminin her alanında bireysel  faaliyet gösteren mezunlar ile değişik isimler altında eğitim veren Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi  Turizm Fakültesi  artık omuz omuza vererek güç birliği yapmaktadır.

 NEVTİM;  KAPADOKYA  ve TÜRKİYE Turizminin dünyadaki hak ettiği seviyelere çıkarılması hususunda  her konuda  destek vermenin yanı sıra, Turizm   Fakültesindeki   eğitime vereceği destek ile de  Türk Turizmine yeni  neferlerin katılmasına yardımcı olacaktır . NEVTİM diğer turizm paydaşlarıyla da beraber çalışmayı dört gözle bekliyor.

Birimiz hepimiz, hepimiz  Türkiye için sloganıyla yola çıkıyorlar… NEVTİM,


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.