banner461
banner195

Nevşehir Ünver İle Kalkınmaya Devam Edecek

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, yerel seçimlerle birlikte yeniden Nevşehir Belediye Başkanlığına seçilen Hasan Ünver’in ustalık döneminde de ilimize önemli kazanımlar sağlayacağına inandıklarını dile getirdi.

 Nevşehir Ünver İle Kalkınmaya Devam Edecek
07 Nisan 2014 Pazartesi 10:11

banner143
banner134

 Nevşehir Ünver İle Kalkınmaya Devam Edecek

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, yerel seçimlerle birlikte yeniden Nevşehir Belediye Başkanlığına seçilen Hasan Ünver’in ustalık döneminde de ilimize önemli kazanımlar sağlayacağına inandıklarını dile getirdi.

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Camiası olarak Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e yeni dönemde başarılar dileyen Özdemir, “2004 -2014 Yılları arasında ilimizde Nevşehir Belediye Başkanı Sayın Hasan Ünver ile önemli yatırımlar kazandırıldı. Milletvekillerimizin de desteği ile son 10 yıllık süreçte Nevşehir adeta kabuk değiştirdi. Koskoca bir köy görünümündeki Nevşehir artık modern bir kent kimliği kazandı. Nevşehir belediye başkanı Sayın Hasan Ünver ve ekibine yeni dönemde başarılar temenni ediyoruz. Biliyoruz ki önümüzdeki 5 yıllık sürede Nevşehir yepyeni kazanımlar elde etmeye devam edecek, kalkınmaya, 10 Yıllık sürede elde edilen kent kimliğini daha da geliştirmeye devam edecek” diye konuştu.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nası iş - 4 yıl önce
sendika başkanımısın siyasetcimisin karar ver sende artık yerel seçimede müdahil oldun ne biçim iş