banner461
banner195

Nevşehir Valilik Önündeki Çalışma Bahara Kaldı

Nevşehir il merkezinde trafiği yeniden düzenleyecek olan Valilik önündeki çalışmaların önümüzdeki yılın bahar aylarına kaldığı bildirildi.

Nevşehir Valilik Önündeki Çalışma Bahara Kaldı
10 Eylül 2014 Çarşamba 18:48

banner143
Hasan Emmi Türbesi Alt Geçit Projesi
İlgili Galeriye Git
banner134

 Valilik Önündeki Çalışma Bahara Kaldı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir il merkezinde trafiği yeniden düzenleyecek olan Valilik önündeki çalışmaların önümüzdeki yılın bahar aylarına kaldığı bildirildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Güney Çevre Yolunun tamamlanmasının ardından Valilik önündeki çalışmaların başlatılacağını söyledi.

Hem güney çevre yolunun hem de şehir içerisinde yapılacak yeni düzenlemelerin şehir içi trafiğinin daha rahatlatacağına dikkat çeken Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, güney çevre yolu tamamlanmadan Valilik önünde planlanan çalışmaların başlatılmasının şehir içerisindeki trafiği kaosa sokacağını ifade etti.  

Karayolları genel müdürlüğünün güney çevre yolunda çalışmaları tamamlama aşamasına getirdiğine değinen Ünver, “Valilik önündeki çalışmalar Güney Çevre yolumuzdaki çalışmaların tamamlanmasının ardından başlayacak. Oradaki çalışmalar son aşamaya getirildi. Karayolları genel Müdürlüğümüz oradaki çalışmaları tamamladığında Valilik önündeki çalışmaları başlatacağız. Önümüzdeki bahar aylarından itibaren o çalışmamızı başlatacağız. Güney Çevre Yolunu tamamlamadan Valilik önündeki çalışmaları yaparsak şehir içi trafiğinde kaos yaşanır. Güney Çevre yolunda asfaltlama çalışmaları tamamlandı sanıyorum çok kısa bir süre içerisinde orası da trafiği açılacak” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
bu da levhaları asılan dini eğitim merkezi projesine benziyooo
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
yarım yamalak yoldan başka ne yapılıyor nevşehire. başka illeri gezmeyip görmeyip kendi kabuğuna çekilen köy olma yolunda ilerliyoruz başarılar
Avatar
asfalt - 4 yıl önce
cevre yolunun bir eksiği var parke taş döşeseydiniz.asfalt yakışmaz
Avatar
New Sheir - 4 yıl önce
şehir içi trafik , kazalara , can ve mal kayıplarına neden olacak boyutlara ulaşmıştır.
bunu azaltacak ve engelleyecek en önemli proje karasoku kentsel dönüşüm olabilir.
bu konuda nevşehir halkı ve belediye daha hızlı hareket etmelidir. trafik yükü yeni aksa ve geniş bulvarlara kaldırılmalıdır. belediyenin çalışmalarına teşekkür ederiz.
Avatar
her şeye kıllanan adam - 4 yıl önce
başka baharlar , gelecek yıllar ,gelecekde gelecek yıllar diye devam eder gider :))
Avatar
furkan - 4 yıl önce
yapmazlar abi yaa :d
Avatar
anlaması gıt - 4 yıl önce
ben bir türlü anlyamadım yalnız keşke biraz daha aynı cümleleri tekrarlasaydınız