banner461
banner195

Nevşehir Yeni Yollarına Kavuşuyor

Ürgüp-Dervent Vadisi ve Özkonak-Toplaklı arasındaki yol yapım çalışması tüm hızıyla devam ediyor.

Nevşehir Yeni Yollarına Kavuşuyor
13 Haziran 2013 Perşembe 16:13

banner143
banner134

 Nevşehir Valimiz Sayın Mehmet CEYLAN ve Genel Sekreterimiz Sayın Abdulkadir TATAR yol çalışmalarını incelediler, Önce Ürgüp  Dervent vadisindeki 8 KM ‘lik yolu ziyaret ettiler, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri YILDIZ’ da bu ziyarete eşlik etti, yapılan görüşmede yolun en kısa sürede bitirileceği belirtildi.

Ürgüpten sonra Özkonak-Topaklı yoluna geçen sayın Vali ve Genel Sekreterimiz buradaki çalışmalarıda yakından takip etti, Genel Sekreterimiz bu yollar hakkında Sayın Valimize geniş bilgiler verdi, Özkonak Belediye Başkanı Osman KUTAY’da teşekkürlerini iletti, 

Genel Sekreterimiz ve Sayın Valimiz daha sonra Özel İdare İşçilerinin Kampını ziyaret etti. Bütün personele moral ve destek vererek hepsine teşekkür ettiler.
Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Ürgüp ve Avanos arasındaki yol genişletme ve asfalt çalışmalarını inceledi.

Yolun 1,5 ayda tamamlanabilmesi için "Paramız var mı? , İş Makinelerimiz var mı? Belediye desteğimiz var mı? sorularını soran Ceylan, tüm sorulara evet cevabını alınca "O Halde bu yolu temmuz sonlarına bitirmememiz için bir sebep yok" dedi.


İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir TATAR da yolun temmuz ayı sonuna tamamlanabilmesi için ne gerekiyorsa yapılacağını ifade etti. 

Vali Ceylan'a Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan ve Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız eşlik etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
VATANDAŞŞŞŞ - 6 yıl önce
yeni terminal ile güvercinlik köyü arasina yapilmakta olan anayol yilan hikayesine döndü. şehir merkezinde tir ve kamyonlar cirit atiyor. önce başladiğiniz yolu bitirin. sonuçta bu yol şehir merkezinden ağir vasitalari çikaracak.