banner461
banner195

Nevşehir Zahire Pazarında Teşhir Alanının Üzeri Kapanıyor

Nevşehir Ticaret Borsası Zahire pazarı alanının ortasında yer alan ve ürünlerin teşhiri için kullanılan alanının üzerini kapatıyor.

Nevşehir Zahire Pazarında Teşhir Alanının Üzeri Kapanıyor
26 Mart 2013 Salı 17:01

banner143
banner134

 Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök’ün gözetiminde gerçekleştirilen çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte Zahire Pazarı esnafı söz konusu alanda yağmur, kar ve diğer doğal etkenlerden etkilenmeden ürünlerini burada teşhir edebilecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök, “Zahire pazarımızı ziyaretlerimizde esnaflarımızın pazarımızın tam orta alanında bulunan alanın kapatılmasıyla ilgili bir istekleri olmuştu. Biz de Ticaret Borsası olarak esnaflarımızın bu isteğini geri çevirmedik. Gerek zahire pazarı esnafımızın gerekse köylerimizden ve kasabalarımızdan buraya ürünlerini getiren halkımızın daha hijyenik ve korunaklı bir ortamda ürünlerini satışa sunmalarını amaçlıyoruz. Çalışmamızın zahire pazarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ibrahim içaçan - 5 yıl önce
sayin başkan tuncer bey üzüm pazarini ne zaman tertemiz hale gelecek nevşehire yakişir bir şekilde olacak merkep ölür semeri kalir insan ölür eseri kalir saygilar
Avatar
hacı - 5 yıl önce
ben hep diyorum keşke her yıl seçim olsa bu nevşehir böyle bir nevşehir daha olur