banner461
banner195

Nevşehir Ziraat Odası 30 Kişilik Grupla Ankara’ya Gidiyor

Türkiye Odalar ve Borlar Birliğinin önderliğinde 17 Eylül 2015 Perşembe günü Ankara’da yapılacak olan yürüyüşe Nevşehir Ziraat Odası 30 Kişilik bir heyetle katılacak.

 Nevşehir Ziraat Odası 30 Kişilik Grupla Ankara’ya Gidiyor
16 Eylül 2015 Çarşamba 16:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Odalar ve Borlar Birliğinin önderliğinde 17 Eylül 2015 Perşembe günü Ankara’da yapılacak olan yürüyüşe Nevşehir Ziraat Odası 30 Kişilik bir heyetle katılacak.

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altınışık, TOBB Başta olmak üzere Ülkenin önde gelen bir çok Sivil Toplum Kuruluşunun destekleyeceği, terör olaylarına tepki yürüyüşüne oda yönetim kurulu ve meclisi üyelerinin yanı sıra, Nevşehir de bazı çiftçilerin bizzat katılacaklarını söyledi.

Söz konusu yürüyüşe Ülkenin dört bir yanından binlerce insanının katılmasının teröre olan tepkinin en üst düzeyde ifade edilmesi anlamında büyük bir önem taşıdığını kaydeden Nevşehir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Altınışık, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ın da bizzat katılacağı ve destek vereceği yürüyüşte yürüyüşe katılanların büyük bir sağduyu içerisinde teröre olan tepkilerini dile getirmesini beklediklerini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.