banner461
banner195

Nevşehir Ziraat Odasından Vekillere Plaket

Nevşehir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ekiz tarafından, patates üreticilerinin sorunlarının çözümü için yaptıkları çalışmalardan dolayı AK Parti Nevşehir Milletvekilleri ve Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür plaketi verildi.

Nevşehir Ziraat Odasından Vekillere Plaket
03 Haziran 2013 Pazartesi 20:46

banner143
Ziraat Odasından vekillere plaket
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Ziraat Odası tarafından İl Emniyet Müdürlüğü Topuzluhan Sosyal Tesislerinde verilen yemeğe,  Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz, Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz, ilçe ziraat odaları başkanları ve oda yöneticileri katıldı.

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz, burada düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Türkiye’nin en önemli patates üretim merkezlerinden biri olan Nevşehir’de , patates üreticilerinin son yıllarda ciddi sorunlarla karşılaştıklarını söyledi.

2011 yılında yaşanan don olayının ardından geçtiğimiz yıl binlerce ton patatesin üreticilerin depolarında çürümeye terk edildiğini vurgulayan Ekiz, bu aşamada AK Parti Milletvekillerinin yaptıkları çalışmalarla üreticilerin sorunlarının çözümünde etkin rol oynadıklarını söyledi. Ekiz daha sonra şöyle konuştu : “AK Parti Nevşehir Milletvekillerimizin girişimleri ile önce don vakasından zarar gören üreticilerimizin zararları karşılandı. Sonrasında ise depolarda kalan patatesler için ihracat desteği getirildi. Üreticilerimiz patatesteki son dönemde artan fiyatlardan dolayı mutlu. Bu konuda bize her zaman destek veren milletvekillerimize tüm üreticilerimiz adına teşekkür ediyorum. Bunun yanı sıra Nevşehir Belediye Başkanımız Hasan Ünver’de Türkiye Belediyeler Birliği aracılığıyla üreticilerimiz ellerindeki patatesleri kısa sürede satmalarına katkı sağladı. Onun bizlerdeki emeği çok büyük” diye konuştu.

 Konuşmaların ardından AK Parti Milletvekilleri Feralan, Göktürk ve Gizligider ile Belediye Başkanı Ünver’e plaketleri Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz ve Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz tarafından verildi.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yuksel bayraktar - 5 yıl önce
ya guluyoru sayın baskan cok komiksin cok guzel tıyatroculor sende ne destek verdılerde plaket verıyorsun akpye allah askına kendını bukadar resıl etme bence koyluysek salak degılık
Avatar
mustafa - 5 yıl önce
verin verin çok hakettiler hayrını görsünler
Avatar
mustafa ya - 5 yıl önce @mustafa
saol bu plaketleri satıp senın patatesleri alacklarmış hesap numaranı ver ama kesin yıllarca yatırmadığın elektrik parası için blokelidir adrsini verde eve getirsinler..
Avatar
:)) - 5 yıl önce @yuksel bayraktar
aldığın desteklemeler, gözüne dizine dursun.. insanlığın yüzkarası...
Avatar
cevap - 5 yıl önce
salakdeğilsin tabi ama nankörsün.aldığınızkredileri .elektrik faturanı ödeme yetimin hakkını yemeye çalış.yapılan destekleri görme sonra salakmıyım de .,.