banner461
banner195

Nevşehir’de Asker Uğurlaması Başladı

Nevşehir de 93/2 Tertip asker olacak yeni dönem askerler veda ziyaretlerine başladı.

Nevşehir’de Asker Uğurlaması Başladı
07 Mayıs 2013 Salı 12:38

banner143
Asker Uğurlaması Nevşehir den...
İlgili Galeriye Git
banner134
 93/2 Tertip Nevşehir den vatan borcunu ödemek üzere askere gidecek olan Mehmetciklerimiz Birliklerine teslim olmak üzere Türkiyenin dört bir tarafına coşkuyla uğurlanıyor..

Davullarla zurnalarla halaylar çekilerek Dualarla,uğurlanan Asker adaylarımız için Nevşehir  terminaline gelen yüzlerce asker yakınları terminali adeta ana baba gününe döndü.

Nevşehir den asker olacak olan Mehmetciğimiz Oğuzhan Uluçam da akraba eş dost ziyaretleriyle hakkını helal et diyerek uğurlandı. Duygusal anlar yaşanan veda ziyaretinde büyük mutluluk onur vede gözyaşları vardı.

Nevşehir de asker adaylarına moral anlamında bir gelenek haline gelen kutlamalarda Davul zurna eşliğinde eğlencelerinin devam ettiği bildirdi. Bu arada Askere gidecekler için konvoylarla Nevşehir sokak ve caddelerinde büyük yoğunluk yaşanıyor.


Lütfen Asker uğurlaması felakete dönüşmesin…

Vatan borcu Peygamber Ocağı olarak dünden bugüne büyük manevi değer taşıyan Asker uğurlanmasına gölge düşmemesi için Konvoyla araç kullananların daha dikkatli kendilerine yakışır hareket etmelerini kesinlikle böylesine kutsal bir güne Alkolün bulaşmaması gerektiğinin altını çiziyoruz.

İçerisnde Oğuzhan Uluçam ile birlikte Ana baba kuzusu Tüm Mehmetçiklerimize Allahtan hayırlı tezkereler diliyoruz…
Ve Bir Asker parçasıyla sizleri baş başa bırakıyoruz...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.