banner421
banner461
banner195

Nevşehir’de Bayramlaşmaya Yine Seçimin Gölgesi Düştü

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Nevşehir Ticaret Borsasında her yıl ortaklaşa yapılan bayramlaşma programlarının bu yıl iki bayramda da yapılmayışı dikkatlerden kaçmıyor.

Nevşehir’de Bayramlaşmaya Yine Seçimin Gölgesi Düştü

banner143
banner134

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Nevşehir Ticaret Borsasında her yıl ortaklaşa yapılan bayramlaşma programlarının iki bayramda da yapılmayışı dikkatlerden kaçmıyor.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası ve Borsa’da yapılacak olan seçimlerin öncesinde her iki bayramda da bayramlaşma programlarının yapılmayışı, her iki oda başkan adaylarının bayramlaşmalarda yaşanabilecek bir gerginliği önlemek adına mı bu kararın alındığı sorusunu da gündeme getiriyor.

Nevşehir Valiliği ve Nevşehir Belediyesi tarafından Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde yapılan bayramlaşma programına katılan Ticaret ve Sanayi odası Başkanı M. Arif Parmaksız konuyla ilgili açıklama yapmazken, Oda ve borsa da Şubat ya da mart aylarında yapılacak olan seçimler öncesinde bayramlaşma programlarının iptal edilmesi konusuna kimin açıklık getireceğine de cevap bulunamadı.

 

Haber:Ali ÇAMUR


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.