banner461
banner195

Nevşehir'de Beklenen Gün Yaklaşıyor !

Ülkemizin manevi büyüklerinden ilmi ile amil fikren ve hayat tarzı olarak insanımızın manevi atmosferinde yazıları ve sohbetleriyle huzur duyduğumuz Osman Nuri Topbaş Hoca Efendiyi Nevşehir'imizde ağırlayacak olmanın heyecanı yaşanıyor.

Nevşehir'de Beklenen Gün Yaklaşıyor !
27 Ağustos 2015 Perşembe 13:55

banner143
banner134
Ülkemizin manevi büyüklerinden ilmi ile amil fikren ve hayat tarzı olarak insanımızın manevi atmosferinde yazıları ve sohbetleriyle huzur duyduğumuz Osman Nuri Topbaş Hoca Efendiyi Nevşehir'imizde ağırlayacak olmanın heyecanı gün yaklaştıkça daha da artıyor.

Altınoluk, Yüzakı , Genç , Şebnem vs. gibi dergilerde de zevkle yazıları okunan , nasihatleri ve sohbetleriyle gönül deryamızda bahar tazeliği yaşanan, dilinde hak ve hakikatin sonsuzluğuna uzanan yol göstericiliği ile, her yıl şehrimizde misafir olarak onurlandıran Osman Nuri Topbaş Hoca Efendinin sevenleri için buluşacağı yerin daha geniş olması arzu edilmektedir.

29.08.2015 Cumartesi günü Öğle namazından sonra Esentepe Mahallesi Nevkur Uftade Kur'an Kursu Bahçesinde düzenlenecek olan sohbet toplantısında Muhterem Osman Nuri Topbaş Hoca Efendinin sevenleriyle büyük bir buluşma olacak. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.