banner461
banner195

Nevşehir’de Bir Binanın Üzerine Elektrik Direği Devrildi.

Yanlış duymadınız Nevşehir in merkez Esentepe mahallesinde bir binanın üzerine Elektrik direği düştü. Eee burası Nevşehir ve habere konu olan müessese MEDAŞ olunca artık vatandaşımızda duruma alışmış gibi gözüküyor.Ama hadi bu direk oradan geçen bir vatandaşın yada bir çocuğun üzerine düşmüş olsaydı…Medaş ın bu ilk değil sorumsuzca davranışı.Vatandaşın tepkisi ise büyüyor:" MEDAŞ ya işini adam gibi yap yada bu işi bırak git artık...."

Nevşehir’de Bir Binanın Üzerine Elektrik Direği Devrildi.
04 Aralık 2012 Salı 17:06

banner143
banner134

 Yanlış duymadınız Nevşehir in merkez Esentepe mahallesinde bir binanın üzerine Elektirik direği düştü.Eee burası Nevşehir ve habere konu olan müessese MEDAŞ olunca artık vatandaşımızda duruma alışmış gibi gözüküyor.Ama hadi bu direk oradan geçen bir vatandaşın yada bir çocuğun üzerine düşmüş olsaydı….

 VATANDAŞIN MEDAŞA BÜYÜK ÖFKESİ....

Nevşehir Merkez Esentepe Mahallesi, Huzurlu Sokak ile Şafak Sokak'ın kesiştiği noktadaki elektrik direği zamanla çevresi boşaltıldığı için önce yan yatmış, mahalle sakinlerince durum Medaş’a bildirilmiş olmasına rağmen tedbir alınmamış ve bugün yan yatarak maddi zarara sebebiyet verildiği gibi saat: 14'00 den itibaren de mahallede elektrik kesik bulunmaktadır.

İşin Trajı komik yanı ise henüz Direk halen çekilmiş değil ve sebebi ise;

Vinç bulunamadığı için henüz bir onarım yapılmamış, İddiallara göre Hacıbektaş’tan vinç gelmesi beklenmektedir..

Vatandaşa Göre: "Eee MEDAŞ klasiği normal karşılamak gerekir..."

Olayın en sevinirici yanı ise Direğin orada bir vatandaşımızın üstüne devrilmemesi oldu.Şimdi FİB Haber merkezi olarak 1.olarak önce Nevşehirli Vatandaşlarımızı uyarıyoruz aman ha Nevşehir de bir elektirik direğinin kenarından geçiyorsanız aman dikkatli olun olurya MEDAŞ direkleri her an düşebilir tepenize...

2.olarak MEDAŞ ı uyarıyoruz. MEDAŞ yetkilileri yaptığınız iş iş değil.MEDAŞ ya işini adam gibi yapsın yada yadasını şimdilik buradan bir şey söylemek istemiyoruz.

Sadece Nevşehir değil MEDAŞ ın bulunduğu her ilde size öfke tepki çığ gibi büyüyor.

3.Mesajımızda Enerji Bakanımız Sayın Taner Yıldız’a Nasrettin Hocanını fıkrasında söylediği aman Bakanım kurtar bizi bu MEDAŞ tan….


Medaş ın bu ilk değil sorumsuzca davranışı...Daha öne bir ay öncesindede Çat kasabasında MEDAŞ a ait elektirik direği tehlike yaratmıştı.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ff - 5 yıl önce
allahtan direk sahibi vatandaş değil öyle olsaydı medaş adamın dumanının çıkartırdı.tedbirsizlik kamu malına zarar verme gibi bituttururlardı ki adam evini satta genede kurtulamazdı..
Avatar
Sukuti - 5 yıl önce
görüldüğü üzre elektrik direği balkona zarar vermiş. ya tam tersi olsaydı :) medaş ne yapardı acaba.umarım gereği yapılır.vatandaşın zararı tazmin edilir.